Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: oczyszczenie więzienia, Saw Gerrera, powrót na statek

Rozdział 3 - kontynuujemy uwalnianie Wookiech i odlatujemy z planety.

Kolejna część misji w Star Wars Jedi: Fallen Order, rozgrywająca się po uwolnieniu Wookiech na ich rodzimej planecie Kashyyyku. Po opuszczeniu korytarza z celami możesz udać się w prawo i otworzyć drzwi, dzięki czemu aktywujesz skrót do poprzednich części mapy.

096

Udaj się w lewo i wejdź na kratkę (1), po czym zacznij kierować się w prawo, a następnie w górę.

097

Rusz przed siebie, przebiegnij po ścianie (2), wyeliminuj z powietrza szturmowca, przejdź przez mechanizm i rozpraw się z rywalami po drugiej stronie (3) lokacji. Następnie skieruj się w lewo.

098

Podejdź do panelu (4) i wejdź z nim w interakcję, co spowoduje uruchomienie mechanizmu (5) w centrum lokacji.

099

Zatrzymaj go w odpowiedniej chwili i skieruj się na ścianę z prawej (6). Użyj pchnięcia na pękniętej ścianie i ruszaj dalej, eliminując po drodze szturmowców i droida strażniczego.

100

Następnie podejdź do konsoli (7) i skorzystaj z niej, aby uwolnić pozostałych Wookieech, co zapoczątkuje walki w więzieniu. Skieruj się do windy z lewej i skorzystaj z niej.

Dotarcie do Sawa i powrót na statek

Po zjechaniu na dół kontynuuj przed siebie, aż dotrzesz do panelu na ścianie. Przeciąż go z pomocą BD-1 i przejdź przez pobliskie drzwi.

101

Wrócisz do pomieszczenia z wielkim, obracającym się trybem z prawej strony. Skieruj się w lewo i przejdź po rurze na drugą stronę (8), gdzie skorzystaj z windy.

102

Po wjechaniu na górę przygotuj się na potyczkę z dużą liczbą przeciwników. Początkowo będą to szturmowcy oraz droid bojowy, jednak z czasem pojawi się też robot AT-ST (9). Korzystaj z mocy, aby odbijać jego granaty i rakiety oraz atakuj kończyny.

103

Po zakończonej potyczce rozpocznie się scenka z Sawem Garrerą (10), w której partyzanci ostatecznie przypieczętują zwycięstwo nad siłami Imperium.

104

Po zakończeniu scenki włam się do panelu (11) i skieruj się do kolejki, do której otworzysz drzwi. Skorzystaj z konsoli z lewej, aby winda ruszyła. Po chwili dotrzesz na lądowisko, gdzie udaj się do Modliszki, aby ukończyć misję.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: droga do imperialnych wykopalisk

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: AT-AT, przeciążenie, pająki, uwolnienie Wookieech, Droid Strażniczy (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami