Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: oczyszczenie więzienia, Saw Gerrera, powrót na statek

Rozdział 3 - kontynuujemy uwalnianie Wookiech i odlatujemy z planety.

Kolejna część misji w Star Wars Jedi: Fallen Order, rozgrywająca się po uwolnieniu Wookiech na ich rodzimej planecie Kashyyyku. Po opuszczeniu korytarza z celami możesz udać się w prawo i otworzyć drzwi, dzięki czemu aktywujesz skrót do poprzednich części mapy.

096

Udaj się w lewo i wejdź na kratkę (1), po czym zacznij kierować się w prawo, a następnie w górę.

097

Rusz przed siebie, przebiegnij po ścianie (2), wyeliminuj z powietrza szturmowca, przejdź przez mechanizm i rozpraw się z rywalami po drugiej stronie (3) lokacji. Następnie skieruj się w lewo.

098

Podejdź do panelu (4) i wejdź z nim w interakcję, co spowoduje uruchomienie mechanizmu (5) w centrum lokacji.

099

Zatrzymaj go w odpowiedniej chwili i skieruj się na ścianę z prawej (6). Użyj pchnięcia na pękniętej ścianie i ruszaj dalej, eliminując po drodze szturmowców i droida strażniczego.

100

Następnie podejdź do konsoli (7) i skorzystaj z niej, aby uwolnić pozostałych Wookieech, co zapoczątkuje walki w więzieniu. Skieruj się do windy z lewej i skorzystaj z niej.

Dotarcie do Sawa i powrót na statek

Po zjechaniu na dół kontynuuj przed siebie, aż dotrzesz do panelu na ścianie. Przeciąż go z pomocą BD-1 i przejdź przez pobliskie drzwi.

101

Wrócisz do pomieszczenia z wielkim, obracającym się trybem z prawej strony. Skieruj się w lewo i przejdź po rurze na drugą stronę (8), gdzie skorzystaj z windy.

102

Po wjechaniu na górę przygotuj się na potyczkę z dużą liczbą przeciwników. Początkowo będą to szturmowcy oraz droid bojowy, jednak z czasem pojawi się też robot AT-ST (9). Korzystaj z mocy, aby odbijać jego granaty i rakiety oraz atakuj kończyny.

103

Po zakończonej potyczce rozpocznie się scenka z Sawem Garrerą (10), w której partyzanci ostatecznie przypieczętują zwycięstwo nad siłami Imperium.

104

Po zakończeniu scenki włam się do panelu (11) i skieruj się do kolejki, do której otworzysz drzwi. Skorzystaj z konsoli z lewej, aby winda ruszyła. Po chwili dotrzesz na lądowisko, gdzie udaj się do Modliszki, aby ukończyć misję.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: droga do imperialnych wykopalisk

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: AT-AT, przeciążenie, pająki, uwolnienie Wookieech, Droid Strażniczy (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami