Koch Media nie porzuciło Dead Island 2

„Niezwykle ważna marka”.

Dead Island 2 wciąż może powstać. Firma Koch Media nie porzuciła jeszcze projektu - zapewnił prezes Klemens Kundratitz w rozmowie z serwisem Games Industry.

- Ach, to moje ulubione pytanie - powiedział żartem Kundratitz. - Dead Island jest niezwykle ważną dla nas marką i chcemy porządnie się nią zająć. Po prostu chcemy, by ten sequel wypadł dobrze.

- Chcemy być oceniani po efektach końcowych, a jesteśmy pewni, że to, co zaoferujemy, będzie po prostu wystrzałową grą z zombie. Włożymy w to mnóstwo wysiłku - zaznaczył prezes Koch Media.

Dead Island 2 zostało zapowiedziane w 2012 roku. Początkowo za grę miało odpowiadać studio Techland, ale później projekt przejął zespół deweloperów z Yager Entertainment, a potem studio Sumo Digital. Obecnie nad produkcją czuwa Dambuster - twórcy Homefront: The Revolution.

541503
Akcja miała rozgrywać się w Los Angeles, ale nie wiadomo, czy nowi twórcy nie zmienili planów

Nie wiadomo, kiedy gra się ukaże. Nie jest też pewne, czy Koch postanowi zachować oryginalny tytuł, biorąc pod uwagę, że od premiery pierwszej części minęło niedawno 8 lat.

Źródło: Games Industry

Następnie: Microsoft chce przejąć więcej studiów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami