Death Stranding - zlecenie 69: dotrzyj na Plażę Amelie, powstrzymaj wymarcie

O krok od zakończenia.

Po zakończeniu zlecenia nr 68, w którym dostarczyliśmy kryptobioty dla Fragile, po kilku dłuższych scenach rozpocznie się trzynasty rozdział gry, gdzie zostaniemy przeniesieni na Plażę.

Naszym aktualnym zadaniem jest odnalezienie Amelie. Początkowo skręcamy po prostu w lewo i biegniemy brzegiem Plaży. W pewnym momencie Sam przysiądzie na ziemi i rozpocznie się kolejny przerywnik. Na końcu otrzymasz broń - gra zasugeruje, aby strzelić do Amelie, ale możesz też odłożyć pistolet wciskając krzyżak w prawą stronę.

165

Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, dalsze sceny będą takie same. Po kilku przerywnikach filmowych Sam będzie szaro-niebieskiego koloru. Na ten moment możesz po prostu biec przed siebie po ziemi, w dowolnym kierunku.

Bohater gry co chwila będzie przysiadał i słuchał monologu. Zauważysz też napisy końcowe, choć nie jest to faktyczny finał Death Stranding. Biegaj więc za każdym razem po odzyskaniu kontroli nad postacią, aż otrzymasz komunikat:

  • Nawiąż więź z żyjącymi.

Teraz po prostu naciśnij kwadrat na padzie. Następnie biegnij w kierunku wody, kierując się przede wszystkim czarną mazią (1) wystrzeliwującą z ziemi. To ten sam efekt, gdy dopadają cię wynurzeni.

166

Doprowadzi cię to raz jeszcze do Amelie i kolejnych przerywników filmowych. Gdy ockniesz się w wodzie, płyń do góry, aż w lewym dolnym rogu ekranu zauważysz opcję repatriacji - skorzystaj z niej, aby ostatecznie zakończyć zlecenie i jednocześnie rozdział.

Następnie: Death Stranding, zakończenie - zlecenie 70: kremacja

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 68: kryptobioty do oddziału izolacyjnego w Węźle Stołecznym

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami