Battle royale na 200 graczy zmierza do Call of Duty: Modern Warfare?

Premiera w 2020 roku.

Tryb battle royale w Call of Duty: Modern Warfare ma zaoferować w domyślnej konfiguracji starcia dla 200 graczy na jednej mapie - informuje serwis Charlie Intel, powołując się na dane z plików pecetowej wersji strzelanki.

Możliwa będzie rozgrywka solo, w parach lub w grupach czteroosobowych. Nowością będą między innymi misje, które będzie można wykonać w trakcie meczu. Może to być wyeliminowanie konkretnego gracza lub otworzenie wskazanych skrzyń.

mapabr
Mapa z nowego battle royale

Interesującym dodatkiem wydaje się Gułag, do którego trafią gracze, których zechcą wskrzesić kompani. W tej lokacji dwóch oponentów będzie mogło stoczyć pojedynek bez udziału osób trzecich. Zwycięzca powróci następnie do rywalizacji z resztą przeciwników.

W battle royale mają pojawić się też nagrody za serie zabójstw (killstreaki), choć nie do końca wiadomo jeszcze w jakiej formie. Możliwe, że - podobnie jak perki - będzie można je znaleźć i wyposażyć.

Poza tym, zasady pozostaną niezmienione. Główny cel to po prostu pozostanie przy życiu, tak jak w trybie Blackout z Call of Duty: Black Ops 4. Battle royale ma trafić do nowego Modern Warfare w 2020 roku.

Źródło: Charlie Intel

Następnie: Koch Media nie porzuciło Dead Island 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami