Star Wars Jedi: Upadły Zakon - zwiększenie liczby żyć, złote skrzynie, więcej stymów

W jaki sposób zdobyć więcej apteczek.

Zdrowie jest kluczowym wskaźnikiem w Star Wars Jedi: Fallen Order. Jeśli jego poziom spadnie do zera, to doprowadzi do śmierci bohatera i jego odrodzenia w najbliższym aktywowanym punkcie medytacji. Cal może regenerować poziom życia przy pomocy środka o nazwie stym, który jest noszony przez droida BD-1.

s03

Niemal od początku rozgrywki bohater może korzystać z dwóch stymów, o czym informuje odpowiedni wskaźnik (1) w lewym dolnym narożniku ekranu.

s04

Istnieje jednak możliwość zwiększenia liczby stymów przechowywanych przez BD-1. Aby ją podnieść należy lokalizować złote skrzynie (2), które są poukrywane w różnych miejscach na odwiedzanych planetach. Są one zaliczane do sekretów.

s05

Pierwszą złotą skrzynię można znaleźć już w trakcie pierwszej misji podczas pobytu na planecie Bogano. Po odwiedzinach Sanktuarium skieruj się na teren na prawo od statku. Jest tu kamienne półkole (lokacja Popękane Równiny), a nieco dalej od niego dół (3) z kamienną ścianą. Wskocz do niego, a dotrzesz na półkę ze złotą skrzynią.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - walka, atak, obrona, bloki, uniki, odbijanie strzałów, korzystanie z mocy

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - śmierć bohatera, odzyskiwanie punktów doświadczenia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami