Wasteland 3 - premiera 19 maja 2020 roku. Jest nowy zwiastun

Wizyta w mroźnym Kolorado.

Podczas pokazu otwierającego X019 ujawniono dokładną datę premiery Wasteland 3. Nowa odsłona znanego cyklu RPG ukaże się 19 maja 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że na komputerach osobistych oraz konsoli Microsoftu produkcja będzie dostępna w ofercie abonamentu Xbox Game Pass. Subskrybenci otrzymają tytuł w dniu debiutu.

To nie wszystko, ponieważ opublikowano nowy zwiastun gry. Materiał prezentuje między innymi miejsce akcji, czyli mroźne Kolorado. Regionem rządzi autorytarna i okrutna władza, którą gracze spróbują powstrzymać.

Oczywiście całą produkcję można ukończyć w pojedynkę, ale pojawi się tryb kooperacji dla maksymalnie sześciu osób. W trakcie przygody użytkownicy dostosują własną postać do własnego stylu rozgrywki, skupiając się na przykład na rozwoju preferowanych zdolności.

wasteland_3_debiut
Wasteland 3 przedstawi wydarzenia w rzucie izometrycznym

Twórcy podkreślają, że do zabawy nie wymagana jest znajomość dwóch poprzednich części, ponieważ gra przedstawia zupełnie odrębną historię. Na przebieg samej opowieści wpłyną podejmowane przez graczy decyzje i wybory.

Co ciekawe, szef odpowiedzialnego za tytuł studia inXile Entertainment - Brian Fargo - przekonuje, że przejęcie zespołu przez Microsoft pozwoliło znacznie rozbudować projekt. Przykładem są kwestie dialogowe, które udźwiękowiono u wszystkich postaci.

Następnie: Company of Heroes 2 za darmo na Steamie - na stałe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Wasteland 2 na PC za darmo - na stałe

W ramach zimowej wyprzedaży w GOG.

Final Fantasy 7 Remake nie tylko na PS4 - gra trafi na inne platformy

Wyłączność na konsolę Sony do marca 2021 roku.

Pierwsze zdjęcie mapy Cyberpunk 2077

Najprawdopodobniej jedna z dzielnic.

Sapkowski o swojej karierze: "Pieniądze już nic dla mnie nie znaczą"

Autora nie obchodzi, co twórcy gier czy serialu zrobią z bohaterami Wiedźmina.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami