Star Wars w Fortnite - skórka szturmowca pojawiła się w grze

Z okazji debiutu Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

W związku z debiutem Star Wars Jedi: Upadły Zakon i pojawieniem się gry w ofercie Epic Games Store, do Fortnite wprowadzono skórkę szturmowca imperialnego.

Strój - bazujący na projekcie z oryginalnej trylogii „Gwiezdnych Wojen” - dla postaci gracza można kupić w dostępnym z poziomu strzelanki sklepie z przedmiotami kosmetycznymi. Trzeba się jednak pospieszyć: oferta zakończy się 18 listopada o 1:00 w nocy czasu polskiego.

Natomiast osoby, które kupią Star Wars Jedi: Upadły Zakon za pośrednictwem Epic Games Store, skórkę szturmowca imperialnego otrzymają bez dodatkowych opłat. Wspomniana promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Co ciekawe, w materiale promującym strój zauważyć można gwiezdny niszczyciel. Na razie nie jest jednak jasne, czy jednostka odegra jakąś istotną rolę i w przyszłości pojawi się w Fortnite, ale nie można tego wykluczyć.

fortnite_sztuirmowiec_imperialny
Szturmowcy nawiedzili Fortnite

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

To nie pierwszy raz, gdy produkcja Epic Games oferuje elementy nawiązujące do innych marek. Przykładowo jakiś czas temu do strzelanki trafił Thanos, a gracze mogli zebrać stroje i wyposażenie superbohaterów Marvela.

Fortnite to darmowa gra typu battle royale. Stu graczy trafia na wyspę, gdzie walczy o przetrwanie - zwycięża użytkownik, który jako ostatni pozostaje przy życiu. Ważnym elementem rozgrywki jest możliwość budowania konstrukcji.

Źródło: Epic Games

Następnie: Wasteland 3 - premiera 19 maja 2020 roku. Jest nowy zwiastun

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami