Star Wars Jedi: Upadły Zakon - szybka podróż, skróty

Sprawdź, w jaki sposób przyśpieszyć przemieszczanie się w lokacjach.

Na bieżącej stronie znajdziecie najważniejsze informacje związane z podróżowaniem w Star Wars Jedi: Fallen Order. W tym przypadku chodzi głównie o przemieszczanie się w trakcie pobytu w różnych lokacjach.

Od razu należy zaznaczyć, że w grze nie istnieje system szybkiej podróży w obrębie danej planety. Oznacza to, że po wylądowaniu do każdego z miejsc musimy docierać na piechotę. Co więcej do wielu miejsc będziemy kilkukrotnie powracać - czy to z chęcią odnalezienia wszystkich sekretów czy też w ramach kampanii fabularnej.

p001

Na szczęście autorzy postanowili nieco ułatwić podróżowanie po odwiedzonych mapach. Z czasem zdobędziemy bowiem nowe moce i zdolności, dzięki którym odkryjemy nowe przejścia. Są one oznaczone żółtymi (1) lub zielonymi (2) punktami.

p002

Czasami odblokujesz w ten sposób drogę do zupełnie nowej lokacji, ale często zdarza się, że dane przejście (3) stanowi skrót (4) z pozostałą częścią mapy. Korzystanie z nich może znacząco skrócić drogę między celem misji, a powrotem na statek.

Wśród najpopularniejszych skrótów, za którymi warto się rozglądać, są otwierane na różne sposoby drzwi, niszczone mocą osłabione fragmenty ścian, windy oraz przecinane liny, mogące łączyć różne piętra.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - planety, holostół, podróż międzygwiezdna

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - zdrowie, regeneracja, stym, wytrzymałość i moc

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami