Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Bogano: droid BD-1, leczenie, eksploracja

Rozdział 1 - początek pierwszej misji.

Po zakończeniu walki z Drugą Siostrą w prologu akcja Star Wars Jedi: Fallen Order przeniesie nas na pokład statku o nazwie Modliszka, którą od tej pory będziemy docierać na różne planety galaktyki.

Po objęciu kontroli nad bohaterem możesz rozejrzeć się po pokładzie. Kiedy będziesz gotowy podjedź do instrumentu muzycznego opartego o stół. Po scence wylądujesz na pierwszej planecie o nazwie Bogano.

Droid BD-1, odszukanie drogi

Kiedy odzyskasz kontrolę nad bohaterem rozejrzyj się nieco, po czym zacznij kierować się w lewo.

019

Przeskocz przez przepaść i skorzystaj z punktu medytacji (1). W takich miejscach możesz zapisywać postępy gry, rozwijać bohatera oraz regenerować siły, jednak w ostatnim przypadku należy pamiętać o tym, że wszyscy wrogowie na mapie pojawią się od nowa.

Po skorzystaniu z punktu pojawi się droid BD-1, który będzie teraz towarzyszył bohaterowi. Poczekaj, aż włamie się do panelu, po czym przebiegnij przez most i wdrap się po pnączach (2) na górę.

020

W oddali zobaczysz Sanktuarium (3), do którego należy dotrzeć. Przy okazji otrzymasz krótki kurs korzystania z holomapy.

021

Zacznij kierować się w tamtą stronę pokonując kolejne przeszkody oraz rozprawiając się z okazami lokalnej fauny (4). Przeciwnicy nie są zbyt wymagający, chociaż trzeba uważać, jeśli pojawi się ich więcej.

022

Zlokalizuj obniżone półki skalne (5), po których dotrzesz do liny (6). Z pomocą BD-1 zjedziesz w dół, gdzie znajdziesz kolejny punkt medytacji.

023

Przejdź w lewo i zlokalizuj rurę (7), po której dotrzesz do Siedziby Pustelnika. Rozpraw się z przeciwnikami, po czym spowolnij wiatrak z lewej, korzystając z mocy i wejdź do pokoju znajdującego się za nim.

024

Dotrzesz do stołu montażowego (8), gdzie napraw BD-1. W tego typu miejscach, spotykanych w dalszej części gry, będziesz mógł dodawać droidowi nowe umiejętności oraz personalizować miecz świetlny.

025

Wróć do głównego pokoju i przejdź przez szczelinę (9) w drzwiach z lewej. Przetnij zwisające kable, a w kolejnym pomieszczeniu podejdź do pnącz i zacznij wchodzić na górę. Przeskocz w lewo i wyląduj na stałym gruncie.

026

Podejdź do kabli elektrycznych i spróbuj je przeciąć. Kiedy Cal upadnie BD-1 poda mu środek leczniczy o nazwie stym. Skorzystaj z niego, aby się uleczyć (10). Od tej pory będziesz mógł regenerować swoje zdrowie.

027

Dotrzesz na podwyższenie, gdzie możesz przeciąć linę, odblokowując w ten sposób skrót między parterem, a piętrem. Opuść lokację, a po wyjściu na powierzchnię zacznij kierować się w stronę liny (11), po której zjedź na dół.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Bogano: Oggdo, Sanktuarium, Eno Cordova

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Prolog: pociąg, Jaro Tapal, Druga Siostra (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami