Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Bogano: droid BD-1, leczenie, eksploracja

Rozdział 1 - początek pierwszej misji.

Po zakończeniu walki z Drugą Siostrą w prologu akcja Star Wars Jedi: Fallen Order przeniesie nas na pokład statku o nazwie Modliszka, którą od tej pory będziemy docierać na różne planety galaktyki.

Po objęciu kontroli nad bohaterem możesz rozejrzeć się po pokładzie. Kiedy będziesz gotowy podjedź do instrumentu muzycznego opartego o stół. Po scence wylądujesz na pierwszej planecie o nazwie Bogano.

Droid BD-1, odszukanie drogi

Kiedy odzyskasz kontrolę nad bohaterem rozejrzyj się nieco, po czym zacznij kierować się w lewo.

019

Przeskocz przez przepaść i skorzystaj z punktu medytacji (1). W takich miejscach możesz zapisywać postępy gry, rozwijać bohatera oraz regenerować siły, jednak w ostatnim przypadku należy pamiętać o tym, że wszyscy wrogowie na mapie pojawią się od nowa.

Po skorzystaniu z punktu pojawi się droid BD-1, który będzie teraz towarzyszył bohaterowi. Poczekaj, aż włamie się do panelu, po czym przebiegnij przez most i wdrap się po pnączach (2) na górę.

020

W oddali zobaczysz Sanktuarium (3), do którego należy dotrzeć. Przy okazji otrzymasz krótki kurs korzystania z holomapy.

021

Zacznij kierować się w tamtą stronę pokonując kolejne przeszkody oraz rozprawiając się z okazami lokalnej fauny (4). Przeciwnicy nie są zbyt wymagający, chociaż trzeba uważać, jeśli pojawi się ich więcej.

022

Zlokalizuj obniżone półki skalne (5), po których dotrzesz do liny (6). Z pomocą BD-1 zjedziesz w dół, gdzie znajdziesz kolejny punkt medytacji.

023

Przejdź w lewo i zlokalizuj rurę (7), po której dotrzesz do Siedziby Pustelnika. Rozpraw się z przeciwnikami, po czym spowolnij wiatrak z lewej, korzystając z mocy i wejdź do pokoju znajdującego się za nim.

024

Dotrzesz do stołu montażowego (8), gdzie napraw BD-1. W tego typu miejscach, spotykanych w dalszej części gry, będziesz mógł dodawać droidowi nowe umiejętności oraz personalizować miecz świetlny.

025

Wróć do głównego pokoju i przejdź przez szczelinę (9) w drzwiach z lewej. Przetnij zwisające kable, a w kolejnym pomieszczeniu podejdź do pnącz i zacznij wchodzić na górę. Przeskocz w lewo i wyląduj na stałym gruncie.

026

Podejdź do kabli elektrycznych i spróbuj je przeciąć. Kiedy Cal upadnie BD-1 poda mu środek leczniczy o nazwie stym. Skorzystaj z niego, aby się uleczyć (10). Od tej pory będziesz mógł regenerować swoje zdrowie.

027

Dotrzesz na podwyższenie, gdzie możesz przeciąć linę, odblokowując w ten sposób skrót między parterem, a piętrem. Opuść lokację, a po wyjściu na powierzchnię zacznij kierować się w stronę liny (11), po której zjedź na dół.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Bogano: Oggdo, Sanktuarium, Eno Cordova

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Prolog: pociąg, Jaro Tapal, Druga Siostra (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami