Pierwszy zwiastun Age of Empires 4 ujawnia fragmenty rozgrywki

Atak Mongołów.

Podczas prezentacji X019 opublikowano pierwszy zwiastun Age of Empires 4. Materiał pokazuje fragmenty rozgrywki z wersji pre-alpha. Wciąż nie ujawniono daty premiery strategii.

Trailer pozwala przyjrzeć się scenom z ataku wojsk mongolskich na fortyfikacje Anglików. Widzimy między innymi potyczki różnych jednostek i niszczenie części muru.

Szczegóły na temat rozgrywki nie zostały ujawnione, więc nie wiadomo, w jakim stopniu mechanika będzie odbiegać od rozwiązań z oryginalnych części serii. Twórcy zdradzili tylko, że Mongołowie mają wyróżniać się na tle innych nacji pod względem różnych rozwiązań.

Age of Empires 4 zaoferuje też kampanię fabularną i obejmie okres historyczny od czasów sprzed upadku Cesarstwa Rzymskiego do renesansu.

aoe4

Za prace nad grą odpowiada studio Relic, a więc weterani gatunku strategii. Wcześniej stworzyli między innymi cykl Company of Heroes czy Warhammer 40K: Dawn of War.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - pierwsze opinie i oceny mediów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami