Death Stranding - zlecenie 65: walka z Higgsem, pojedynek z bossem

Rozprawiamy się z Higgsem.

Aby aktywować to zadanie, zaraz po ukończeniu zlecenia nr 64, czyli wygrania walki z wielkim wynurzonym, od razu przejdź do kwatery w najbliższej placówce, gdzie skorzystaj z opcji skoku z Fragile, czyli szybkiej podróży. Kobieta przeniesie cię na Plażę, gdzie czeka cię konfrontacja z Higgsem.

Po kilku przerywnikach filmowych w końcu znajdziesz się na wspomnianej Plaży. Higgs (1) znajduje się przed tobą i w pewnym momencie rozpocznie ostrzeliwanie. Jako że nie masz broni, po prostu biegnij w jego kierunku zygzakiem, a potem zacznij okładać pięściami.

157

Przeciwnik będzie jednak stosował nieuczciwe praktyki, a więc znikał i pojawiał się w innym miejscu. W tym czasie wysyłaj zawsze sygnał skanerem za pomocą R1, dzięki czemu w okolicy odkryjesz mnóstwo przedmiotów (2), które możesz chwycić w dłoń - to dużo lepsza broń przeciw Higgsowi, niż własne pięści.

Przede wszystkim pozostawaj cały czas w ruchu i powtarzaj czynność obijania Higgsa. W pewnym momencie mężczyzna będzie próbował zranić cię nożem. Nie zmieniaj taktyki, rzucając w niego przedmiotami z dystansu. Nie pozwól, aby się do ciebie zbliżył. Gdy ten traci równowagę, dobiegaj do niego i tłucz pięściami.

W pewnym momencie upadnie na ziemię - podbiegnij do niego, po czym uruchomi się scenka. Po jej zakończeniu gra będzie przypominać klasyczną bijatykę z automatów. Okładaj przeciwnika pięściami, a gdy ten chwyci cię za gardło, szybko wciskaj kwadrat, by strząsnąć jego dłonie. Na samym końcu wciśnij raz jeszcze kwadrat, aby uderzyć kilkukrotnie Higgsa własną głową - tym samym wyeliminujesz go.

158

Teraz czeka cię sporo przerywników filmowych. Po ich zakończeniu, w ramach repatriacji, podpłyń do samego siebie, czyli Sama (3). Postać znajdziesz na brzegu. Tym samym przeniesiesz się do kwatery i zakończysz zadanie, rozpoczynając rozdział dziewiąty.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 66: powrót do Węzła Stołecznego

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 64: walka z bossem, eliminacja - wielki wynurzony

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami