Death Stranding - zlecenie 64: walka z bossem, eliminacja - wielki wynurzony

Ogromna maszkara.

Po zakończeniu zlecenia nr 63, gdy wyjdziesz z kwatery z czerwonym podświetleniem, pod żadnym pozorem nie wychodź od razu na zewnątrz. Skorzystaj z terminala, aby stworzyć jak najwięcej broni przeciw wynurzonym, a także worki z krwią. Gdy jesteś już gotowy, wyjdź na zewnątrz, gdzie zmierzysz się z bossem.

Higgs przyzwał naprawdę ogromne monstrum, choć walka z wynurzonym nie będzie aż tak trudna, na jaką wygląda na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim wykorzystuj w pierwszej chwili swoje najpotężniejsze bronie - rozpocznij od wyrzutni rakietowej, której dane projektowe odblokowałeś w poprzednim zadaniu.

Najważniejsze jest to, aby celować dokładnie w złote elementy (1) na ogromnym ciele wynurzonego, a więc w klatkę piersiową oraz fragmenty głowy. Wykorzystuj cały arsenał, nie zastanawiają się ani przez chwilę.

155

Jeśli będziesz przeładowywał broń, wycofuj się i pozostawaj cały czas w ruchu. Nie pozwól też, aby przeciwnik zbliżył się do ciebie też zbyt mocno. Gdy uszkodzisz go zasadniczo, uruchomi się krótki przerywnik, po którym na niebie pojawią się czarne „balony”. Postaraj się zestrzelić wszystkie, a przynajmniej większość i dopiero wtedy kontynuować ostrzeliwanie kolosa.

Przeciwnik jest ponadto bardzo wrażliwy na hermatogranaty, więc również je wykorzystuj. Przytrzymuj jednak rzut nieco dłużej, aby dorzucić granaty na sporą wysokość, prosto w złote elementy. Po eliminacji znajdziesz się w wodzie - płyń przed siebie, aż w lewym dolnym rogu pojawi się opcja repatriacji - przytrzymaj wówczas kwadrat na padzie, aby się odrodzić.

156

Po walce koniecznie też zabierz mnóstwo kryształów chiralnych (2) w miejscu, gdzie zginął ogromny wynurzony. To świetna okazja, aby się obłowić. Gdy już to zrobisz, cofnij się do placówki, a następnie zjedź do kwatery i skorzystaj z opcji skoku z Fragile. Kobieta przeniesie cię na Plażę, gdzie spotkasz się z Higgsem.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 65: walka z Higgsem, pojedynek z bossem

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 63: klucz aktywacyjny sieci chiralnej, Węzeł Graniczny

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami