Death Stranding - zlecenie 62: naprawa przekaźnika chiralnego, smołowisko

Przełomowy moment.

Po zakończeniu zlecenia nr 61 czas na zakończenie ósmego rozdziału i naprawdę przełomowy moment w grze. Najpierw jednak musisz udać się do laboratorium Heartmana, bo właśnie tam otrzymasz nowe informacje o miejscu na krańcu mapy.

Twoim celem jest dotarcie do niego, aby naprawić przekaźnik chiralny. To dość długa podróż na południowy zachód. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, że waga ładunku to aż 150 kilogramów. Dostarczenie powinno być łatwiejsze, jeśli użyjesz aerobagażnika lub pojazdu, o ile jest dostępny przed laboratorium.

150

Po drodze możesz spodziewać się zagrożenia w postaci wynurzonych, choć nie jest to pewne. Na wszelki wypadek miej jednak jakąkolwiek broń przeciwko nim. Ogólnie rzecz biorąc, droga powinna być raczej symboliczna i w końcu zauważysz miejsce docelowe (1), położone nad wodą.

Jak zwykle w takich przypadkach, zbiegaj ze zbocza bardzo powoli, cały czas utrzymując równowagę i nie dopuszczając do upadku, który może skończyć się naprawdę źle. Gdy dotrzesz na miejsce, wdrap się na szczyt konstrukcji, z której wysunie się terminal (2). Za jego pomocą możesz przekazać ładunek.

151

Tym samym rozszerzamy ostatecznie sieć chiralną. Musimy jednak jeszcze przeprawić się przez smołowisko. Sposób na zrealizowanie tego celu nie jest do końca jasny. Rozwiązanie zagadki jest jednak proste - pójdź w prawo, w kierunku ruin, a następnie po prostu pozwów schwytać się wynurzonymm

Zostaniesz wciągnięty w smołowisko. Czym prędzej wdrap się na najbliższe samochody i budynki (3), gdzie znajdziesz broń przeciw wynurzonym, po czym kontynuuj wspinanie się (4) na następne zabudowania.

152

Zmierzaj cały czas w kierunku południowym, gdzie znajduje się znacznik misji. Ignoruj przy tym pojawiające się wieloryby. Wskakuj na pojawiające się budynki i wraki. Jeśli trzeba, możesz na chwilę zanurzyć się w smole. Gdy zauważysz Amelie w czerwonej sukience, po prostu idź w jej kierunku.

Czeka cię kilka scenek przerywnikowych, a podczas ostatniej z nich spotkasz się z Higgsem, rozpoczynając tym samym kolejny rozdział.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 63: klucz aktywacyjny sieci chiralnej, Węzeł Graniczny

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 61: dostawa amonitu, urządzenie do wydobycia smoły

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami