Death Stranding - zlecenie 61: dostawa amonitu, urządzenie do wydobycia smoły

Odwiedzamy biolożkę.

Po zakończeniu zlecenia nr 60, pozostając u paleontologa, przyjmujemy kolejną misję. Tym razem musimy dostać się do bilożki ewo, zgarniając po drodze urządzenie do wydobycia smoły, a także amonity, które zebraliśmy przed chwilą.

Chwytamy więc wydobyty wcześniej amonit, a następnie kierujemy się do wyznaczonego miejsca (1), gdzie powinniśmy zdobyć urządzenie. Dotrzesz tam bezpośrednio przez góry, jeśli weźmiesz ze sobą drabiny lub wykorzystasz czyjąś infrastrukturę.

148

Miej na uwadze fakt, że zanim ruszysz do biolożki (2), czeka cię sporo omijania wynurzonych. Urządzenie znajduje się bowiem na ich terenie.

Oczywiście jest możliwe przekradanie się pomiędzy zjawami, ale ich zagęszczenie będzie wyjątkowo duże. Dobrze jest więc mieć ze sobą hermatogranaty lub inną broń przeciwko wynurzonym. Stopniowo zmierzaj w kierunku celów - dwa spośród nich znajdują się w ruinach (3).

149

Łącznie musisz zdobyć cztery pojemniki z urządzeniami do wydobycia smoły. Omijając wynurzonych pamiętaj również, że w przypadku wykrycia twojej obecności, w świecie gry raz jeszcze może pojawić się „ośmiornicowy” boss.

Po opuszczeniu terenu wynurzonych zmierzaj do biolożki. Droga będzie stosunkowo prosta, choć zakończy się wdrapywaniem po skałach okrytych śniegiem. Wraz z realizacją dostawy, kolejne miejsce dołączy do sieci chiralnej. Aby pchnąć fabułę do przodu, wróć do laboratorium Heartmana.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 62: naprawa przekaźnika chiralnego, smołowisko

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 60: amonity, odzyskanie i dostawa

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami