Death Stranding - zlecenie 60: amonity, odzyskanie i dostawa

Uwaga na trujące gazy.

Po zakończeniu zlecenia nr 59 pozostajemy u Paleontologa. Otrzymaliśmy też maskę tlenową, którą koniecznie zakładamy w tej misji. Przyda ci się też jedna drabina. Żadne inne przedmioty nie są wymagane do ukończenia zlecenia, możesz więc zostawić wszystko na miejscu.

Docelowo ładunek zresztą sporo waży, więc tym bardziej nie potrzebujesz żadnych gratów. Zadanie można zrealizować także bez drabiny, ale wówczas będziesz musiał wykonać dłuższą trasę. Udajemy się zatem na południowy zachód, niecałe 200 metrów od pozycji startowej.

146

Poruszając się bardzo powoli, zejdź w dół wąwozu (1), mając na sobie koniecznie maskę tlenową. Unikniesz dzięki temu zatrucia gazem.

Na skraju urwiska przejdź półką skalną (2) z lewej strony i bardzo powoli zeskakuj na sam dół, gdzie odnajdziesz pięć poszukiwanych paczek. Będąc na dole, postaw także drabinę (3), dzięki której wydostaniesz się później na górę.

147

W dokładnym zlokalizowaniu amonitu pomoże ci klasycznie skaner, który aktywujesz poprzez wciśnięcie R1. Po zabraniu wszystkich paczek możesz spróbować wrócić tą samą drogą lub przejść na koniec wąwozu. Po drodze nie powinno spotkać cię żadne niebezpieczeństwo.

Po zrealizowaniu dostawy paleontolog dołączy do sieci chiralnej. Możesz od razu aktywować kolejne zlecenie głównego wątku fabularnego.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 61: dostawa amonitu, urządzenie do wydobycia smoły

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 58 i 59: leki przeciwchiralne i bomba, ocieplacz i maska tlenowa

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami