Death Stranding - zlecenie 54: pole bitwy i ucieczka, II wojna światowa

Drugowojenne fronty.

Po zakończeniu zlecenia nr 53 automatycznie rozpocznie się kolejna misja, tym samym rozpoczynając siódmy rozdział gry. Wskutek niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zostaniesz przeniesiony na front II wojny światowej. Co ciekawe, trafił tam również Deadman, który wcześniej miał przekazać ci dziecko w kapsule.

Początkowo nie musisz przejmować się swoim ekwipunkiem, ale analogicznie do podobnej misji wcześniej, zbieraj wszystko, co napotkasz po drodze. Teraz kierujemy się do kanałów, gdzie rzekomo ma dojść do spotkania z Deadmanem. Na początku podążaj w kierunku pozostawionych nieopodal przedmiotów. Możesz także założyć znajdujący się tam egzoszkielet i elementy pancerza.

140

Biegnij pomiędzy budynkami w kierunku znacznika misji, ignorując zupełnie latające wszędzie kule. Gdy dobiegniesz do rzeki na otwartym terenie, skręć w prawo, podnieś worek z krwią, po czym nieco dalej zeskocz w lewo i idź w kierunku wejścia do kanałów (1).

W kanałach skręć w lewo. Znajdziesz tam też granaty dymne, jednak nie będą zbyt przydatne podczas misji. Zmierzamy do samego końca korytarza, gdzie po drabinie schodzimy na niży poziom i skręcamy w prawo. Na samym końcu zabieramy hermatogranat i cofamy się, skąd przyszliśmy. We wnęce po prawej stronie (2) zauważysz worek z krwią, a także schody. Wejdź nimi wyżej.

141

W końcu wyjdziesz na światło dzienne - między kratami Deadman przekaże ci ełdeka, czyli dziecko w kapsule. Wdrap się po drabinie na powierzchnię i podążaj przed siebie. Swoje kroki musisz kierować do dzwonnicy (3), po drodze rozprawiając się z wieloma żołnierzami.

142

Twoim głównym zadaniem jest - podobnie jak w pierwszowojennym wątku - pokonać tajemniczego człowieka. Ścierać się będziesz z nim kilkukrotnie. Wystarczy, że będziesz podążał w kierunku kolejnych wrogów lub po pomarańczowych śladach, gdy aktywujesz skanowanie.

Jeśli w pewnym momencie zabraknie ci amunicji, rozglądaj się po polu bitwy - broń różnego rodzaju jest porozrzucana niemal wszędzie. Po kilku turach walki z bossem uruchomi się przerywnik filmowy wieńczący zlecenie. Obudzisz się w jednej z kwater, w Węźle Górskim, gdzie podejmiesz kolejne zadanie główne.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 55 i 56: dostawa zwłok do Heartmana i zimowe ubrania

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 53: dostawa kamieni do spirytystyki

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami