Twórcy Fallout: New Vegas i Sea of Thieves ujawnią dziś nowe gry - nieoficjalne informacje

Obsidian Entertainment i Rare pojawią się na X019.

Dzisiaj startuje X019 - następna edycja corocznego konwentu dla fanów marki Xbox. Nieoficjalne doniesienia sugerują, że podczas wydarzenia Microsoft zaprezentuje kolejne gry od Obsidian Entertainment i Rare.

Informację przekazał Daniel Ahmad - analityk z Niko Partners i administrator znanego forum Resetera. We wpisie na Twitterze stwierdził, że oba wymienione studia zaprezentują produkcje z zupełnie nowych marek. Nie przedstawił żadnych dodatkowych szczegółów.

Redakcja serwisu VGC przekonuje jednak - powołując się na anonimowe źródła - że tajemniczym projektem od studia Rare jest „gra przygodowa” z wydarzeniami zaprezentowanymi z perspektywy trzeciej osoby.

Według informacji pozyskanych przez dziennikarzy portalu, prace nad produkcją są na wczesnym etapie i ukaże się dopiero za kilka lat, ale Microsoft chce już dzisiaj ujawnić tytuły zmierzające na Xbox Scarlett (i zapewne PC).

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem, ponieważ mają nieoficjalny charakter. Warto jednak zaznaczyć, że obecność obu zespołów na X019 potwierdzono już kilka dni temu. Wszystko wyjaśni się za kilka godzin - wydarzenie startuje o 21:00 czasu polskiego.

Obsidian Entertainment to studio znane między innymi z Fallout: New Vegas. Najnowszym projektem ekipy jest wydane kilka dni temu The Outer Worlds, które mocno nawiązuje do wspomnianej gry w postapokaliptycznym uniwersum.

Rare jest zaś brytyjskim zespołem, które w swoim dorobku ma wiele uznanych tytułów, w tym serię Banjo-Kazooie. Obecnie zaś rozwija Sea of Thieves, czyli nastawioną na zmagania wieloosobowe pozycję o pirackiej tematyce.

Źródło: VGC

Następnie: Polski symulator pszczoły pozwala użądlić człowieka i walczyć z innymi owadami

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami