Death Stranding - zlecenie 51 i 52: dostawa zdjęcia, odzyskanie aparatu

Poznajemy panią fotograf.

Po zakończeniu zlecenia nr 50, pozostając u alpinisty, bierzemy kolejne zlecenie, tym razem na dostawę zdjęcia do fotografki. Zdjęcie jest dość ciężkie, bo waży 15 kilogramów. Być może posiada ramkę ze stali.

Czysto teoretycznie trasa jest dość prosta i tylko częściowo wiedzie przez zaśnieżone tereny. Natomiast w praktyce istnieje duże prawdopodobieństwo, że w trakcie podróży natkniesz się na wynurzonych. Jeśli zostaniesz schwytany, na pewno pojawi się także boss wynurzonych (1). Z ziemi wyrosną także budynki, dlatego warto trzymać się na ich dachach.

135

Nie zapominaj, że po zgładzeniu istoty możesz zebrać bardzo dużą ilość kryształów chiralnych. Jeśli jednak nie masz przy sobie broni do walki z wynurzonymi, możesz też próbować uciekać przed zagrożeniem.

136

Po dotarciu do niewielkiego obozu fotografki (2) zrealizuj zlecenie, a także przyjmij kolejne.

Zlecenie nr 52: odzyskanie aparatu z obozu MUŁów

Czas na powrót na mokradła. Jeśli wcześniej eksplorowałeś ten fragment mapy, na pewno zauważyłeś sporych rozmiarów obóz MUŁów (3). Właśnie w tamtym miejscu znajduje się aparat, który musimy odzyskać i zwrócić fotografce.

137

Jeśli przy obozie znajduje się wzniesiona przez kogoś strażnica, koniecznie z niej skorzystaj. Tym samym momentalnie odkryjesz dokładną lokalizację aparatu. Urządzenie znajduje się w skrytce zlokalizowanej za dużym namiotem.

Twoim wyborem pozostaje to, w jaki sposób zabierzesz aparat. Możesz spróbować działać po cichu lub po prostu zneutralizować wszystkich wokół, o ile posiadasz przy sobie nieśmiercionośną broń. Po zrealizowaniu dostawy, kolejny obóz dołączy do sieci chiralnej, a ty zyskasz dane projektowe dla kolejnych broni: strzelby i strzelby do tłumienia zamieszek. Kolejne, wieńczące ten rozdział zlecenie, otrzymasz od alpinisty.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 53: dostawa kamieni do spirytystyki

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: zlecenie 50: urządzenie medyczne (pilna dostawa), rękawice mocy

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami