Death Stranding - zlecenie 44 i 46: bomba z antymaterią, dostarczenie Mamy

Coraz trudniejsze tereny i walka z bossem.

Po zakończeniu zlecenia nr 43 czeka cię bardzo trudna przeprawa. Tym razem dostarczymy 80-kilogramową bombę z antymaterią. Zlecenie podejmujesz w Centrum Dystrybucji na północ od Węzła Górskiego, a droga prowadzi aż do zaśnieżonych gór na południu, czyli do samego Węzła Górskiego.

Dostarczając przedmiot nie możesz pozwolić na to, aby był uszkodzony w ponad połowie. Musisz także uważać wyjątkowo ze względu na jego delikatność. Ze względu na to lepiej jest nieść wszystko na plecach i postawić na długi spacer, niż ryzykować jazdę po wybojach jakimkolwiek pojazdem. Przed podróżą weź ze sobą trzy drabiny - ułatwią przeprawę przez wodę.

Na granicy sieci chiralnej zawsze warto postawić tyrolkę, co znacznie ułatwi późniejsze podróżowanie. Podążamy więc albo łatwiejszym terenem w dół doliny, przechodząc przez liczne rzeki, ale przeprawiając się też przez teren MUŁów, albo pasmem górskim. Drugie z rozwiązań jest znacznie dłuższe ze względu na pokrywę śnieżną (1).

127

Jeśli chodzi o dobór ścieżki, panuje tu więc pełna dowolność. Po dostarczeniu przesyłki, misja dobiegnie końca, ale Węzeł Górski nie zostanie dołączony do sieci chiralnej. Kobieta rządząca placówką nie jest przekonana do tego pomysłu. Udajemy się więc do Mamy, którą poznaliśmy na początku rozdziału. Kobieta może mieć pomysł, jak przekonać Lockne do dołączenia do sieci.

Zaprowadzenie Mamy, walka z bossem - zlecenie nr 46

Prowadzi to nas zatem na południowy wschód, gdzie rozpoczynaliśmy przygodę po powrocie z pierwszowojennego frontu. Po rozmowie z Mamą musisz zanieść ją na spotkanie Lockne, oczywiście do Węzła Górskiego. Gdy jednak wyjdziesz z placówki, spotkasz się z Higgsem i bossem.

128

Po odzyskaniu kontroli nad postacią od razu skręć w prawo i trzymaj się jak najdalej od potwora. Gdy ten będzie wyskakiwał do góry, błyskawicznie zmieniaj pozycję. Osłaniaj się także za samochodami (2) oraz wskakuj na nie, gdzie będziesz bezpieczeniejszy. Ostrzeliwuj złotą maskę przeciwnika hermatopociskami z karabinu i obrzucaj go hermatogranatami.

129

Powtarzaj czynność, aż żółty pasek życia przeciwnika osiągnie zero. Po neutralizacji bossa koniecznie pozbieraj kryształy chiralne (3) w miejscu, gdzie boss zginie. Teraz możesz kontynuować dostawę Mamy. Gdy to zrobisz, miejsce dołączy do sieci chiralnej. Po przerywnikach filmowych okaże się, że twój ŁD zniknął. Nowe zlecenie znajdziesz w Węźle Górskim.

130

Następnie: Death Stranding - zlecenie 47 i 48: sprężyna (Robotyczka) i próbki medyczne (Lekarz), egzoszkielet terenowy

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 43: pilna dostawa krwi, tyrolka w praktyce

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami