Death Stranding - zlecenie 43: pilna dostawa krwi, tyrolka w praktyce

Wycieczka na bagna.

Dość wyjątkowo, bo po zakończeniu zlecenia nr 41 przechodzimy od razu do misji 43. Zadanie to aktywujesz w terminalu Stacji na północ od Węzła Górskiego.

Na realizację zlecenia będziesz miał określony z góry czas. Na szczęście ładunek nie należy do najcięższych, bo ma tylko 15 kilogramów. Natomiast czeka cię przejście przez teren z przeciwnikami. Kierujemy się więc na zachód, przez góry. W niektórych fragmentach lokacji z góry zauważysz spadające głazy (1). Uważaj, aby nie zostać przez nie potrąconym.

124b

W pasmach górskich rozglądaj się także za drabinami (2) - jeśli ktoś dotarł tu przed tobą, prawdopodobnie pozostawił swój sprzęt za sobą. Na jednym ze wzgórz warto też postawić tyrolkę (3), zwłaszcza jeśli sięga do innej, potencjalnie postawionej przez innego gracza.

125b

Zasięg jest wystarczający, jeśli linia (podczas wybierania miejsca budowy) łącząca dwie budowle zaświeci się na niebiesko. Możesz też obserwować wskaźnik odległości (4) wyrażony w metrach.

Maksymalny zasięg tyrolki względem drugiej to 300 metrów, niezależnie od terenu, w jakim się znajduje. Pomiędzy tyrolkami musi być jednak przestrzeń nie zakłócona przez drzewa czy skały, a także inne przeszkody, jak choćby budynki.

W pewnym momencie na swojej drodze trafisz także na wrogi obóz (5). Tym razem przeciwnicy nie będą zainteresowani twoim ładunkiem, ale twoją postacią. Nie warto ich jednak zabijać ostrą amunicją, lepiej skorzystać z nieśmiercionośnych broni. Pozbawianie życia innych ludzi sprawia, że w świecie gry populacja wynurzonych zwiększa się.

126

Możesz także spróbować po prostu przebiec obok obozu, licząc na to, że zgubisz ogon. Ten pojawi się na pewno, twoja obecność zostanie wykryta bez najmniejszego problemu. Po minięciu obozu trafisz na podmokłe tereny. Jest tu mnóstwo szerokiej wody. Nie zawsze będzie jednak płytka, wręcz przeciwnie.

Dlatego przed brodzeniem powinieneś za każdym razem przeskanować teren za pomocą wciśnięcia R1. Tylko wtedy będziesz wiedział czy przeprawa jest bezpieczna. Po dotarciu do celu i przekazaniu ładunku misja dobiegnie końca i obóz dołączy do sieci chiralnej. Po przerywniku w tym samym miejscu weźmiesz kolejne zlecenie.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 44 i 46: bomba z antymaterią, dostarczenie Mamy

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 41: materiały budowlane, tyrolka, nieśmiercionośny karabin

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami