Death Stranding - zlecenie 41: materiały budowlane, tyrolka, nieśmiercionośny karabin

Spacer po górach.

Po ewentualnej dostawie pizzy w ramach zlecenia nr 40, zmierzamy do głównego znacznika misji nieopodal Węzła Południowego. Możesz dostać się tam łatwo za pomocą motocyklu.

Po dotarciu do ruin budynku (1) wejdź do środka. Uruchomi się scenka przerywnikowa, a odradek na twoim ramieniu zacznie wariować. Poznasz Mamę i jej dziecko-wynurzonego.

122b

Kobieta przybliży swoją historię o tym, jak zyskała małego wynurzonego. Pozwoli ci to nieco lepiej zrozumieć otaczający świat. Od tej pory będziesz mógł też korzystać z tyrolki, co przyda się przede wszystkim w górach.

Jeśli ustawisz jedną tyrolkę (korzystając z asemblera na drugim poziomie) i kolejną maksymalnie 300 metrów dalej, możesz się między nimi przemieszczać w bardzo szybki sposób. Jeśli zauważysz tyrolkę innego gracza, również możesz z niej skorzystać i połączyć z własną. Tyrolki przydają się przede wszystkim w trudnym terenie, gdzieś ciężko przemieszczać się pojazdami.

Jeśli chcesz już przyjąć kolejne zlecenie związane z fabułą, wybierz się na północ do Centrum Dystrybucji na południe od Węzła Jeziornego. Dopiero w tym momencie pobierzesz oficjalnie zlecenie nr 41.

Dostawa materiałów budowlanych do Stacji na północ od Węzła Górskiego

Podejmowane materiały budowlane ważą aż 80 kilogramów. Oprócz nich warto zabrać też ze sobą co najmniej dwa asemblery na drugim poziomie. Czeka nas wycieczka na północny zachód w góry - weź także jakąś broń na wynurzonych, istnieje prawdopodobieństwo ich spotkania. Podróż rozpocznij pojazdem.

123b

W pewnym momencie będziesz musiał jednak dotrzeć do stacji (2) pieszo, a to ze względu na coraz trudniejszy teren. Po zrealizowaniu dostawy ukończysz zlecenie i odblokujesz nowy rodzaj zasobów, chemikalia. Pozwolą ci na wykorzystanie większej liczby materiałów. Stacja zostanie także dołączona do sieci chiralnej.

Otrzymasz także dane projektowe dla nieśmiercionośnego karabinu automatycznego. Przyda się przede wszystkim w walce z MUŁami. Kolejne zlecenie, które podejmiesz w tym miejscu, jest numerowane jako 43.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 43: pilna dostawa krwi, tyrolka w praktyce

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 40: pizza dla Englerta

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami