Death Stranding - zlecenie 39: ucieczka z pola bitwy, I wojna światowa

Odnajdujemy wyjście z bitewnego pola.

Po zakończeniu zlecenia nr 38, w którym zapobiegliśmy katastrofie, czas na spory fabularny zakręt. Po podejściu do znacznika na końcu poprzedniego zadania, rozpocznie się dłuższy przerywnik, a tym samym czwarty rozdział.

Przeniesiemy się bowiem w czasy… pierwszej wojny światowej. W końcu spotkamy się osobiście z tajemniczym weteranem wojennym, którego do tej pory znaliśmy tylko z przerywników filmowych z perspektywy dziecka w kapsule.

118

Zaraz po odzyskaniu kontroli nad postacią, ruszaj kładką przed siebie. Zaraz za nią znajdziesz część swojego ekwipunku (1). Podnieś absolutnie wszystko, gdyż przedmioty przydadzą się w walce.

Pamiętaj także o korzystaniu z karabinów, strzelb i pistoletów z ostrą amunicją - nie poniesiesz konsekwencji z powodu korzystania z nich. Podążaj przed siebie, kompletnie ignorując biegających żołnierzy i okazjonalne wybuchy. Bardzo ważne jest też podnoszenie worków z krwią, gdyż na pewno zostaniesz postrzelony.

Podążaj przed siebie jedyną możliwą ścieżką - możesz także spojrzeć na mapę, aby sprawdzić, gdzie jest twój główny cel. W pewnym momencie - zaraz po rozbiciu samolotu - wejdziesz do okopów (2). Przygotuj się na walkę.

119

Po przerywniku podążaj w lewo. Teraz twój skaner będzie reagował na przeciwników, warto więc na niego spoglądać. Walcząc z przeciwnikami warto pozostawać za osłonami (3) różnego typu, jeśli jest taka możliwość. Na krótszych dystansach lepiej wykorzystywać strzelbę, aby nie marnować amunicji karabinu.

120

Korzystaj ze skanera (wciśnij R1) i podążaj za pomarańczowymi śladami na ziemi. Od czasu do czasu będziesz wymieniał ogień z głównym przeciwnikiem. Jest on odporniejszy od żołnierzy - najskuteczniejszy będzie tu karabin oraz granaty.

Cały czas podążaj za śladami - jeśli natykasz się na przeciwników, jesteś na dobrej drodze. Po kilku wygranych strzelaninach z głównym wrogiem misja dobiegnie końca.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 40: pizza dla Englerta

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 38: pakiet pomocowy do Węzła Południowego, bomba atomowa

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami