Maciej Musiał, Geralt i Blaviken na nowych zdjęciach z serialu Wiedźmin

Nie zabrakło też Ciri.

Netflix opublikował szereg nowych zdjęć z serialu Wiedźmin, który ma zadebiutować już za miesiąc - 20 grudnia. Możemy przyjrzeć się między innymi postaci Sir Lazlo, w którego wciela się Maciej Musiał.

Wygląda na to, że Lazlo to wysoko postawiony rycerz i członek wyższych sfer w Cintrze. Możliwe, że będzie pomagał uciec Ciri. Pojawi się prawdopodobnie tylko w pierwszym odcinku.

witcher4
witcher3
witcher7

Nie zabrakło oczywiście nowych ujęć Geralta, głównie na ujęciach z Blaviken, które także pochodzą z pierwszego epizodu. To potwierdza, że każdy odcinek będzie łączył wydarzenia z różnych opowiadań Sapkowskiego.

Dla przypomnienia - to w tym miasteczku Geralt zabił członków bandy mściwej Renfri, żeby zapobiec skrzywdzeniu mieszkańców. Zyskał przydomek Rzeźnika z Blaviken.

witcher8
witcher1
witcher6

Serial zaoferuje w sumie 8 odcinków w pierwszym sezonie, a druga seria jest już niemal pewna. Główna producentka ma plany na kilka potencjalnych kolejnych sezonów.

witcher9
witcher5
witcher2

Niedawno ekspert od efektów specjalnych, który pracował przy serialu, stwierdził, że Wiedźminowi bliżej do horroru niż do typowego fantasy.

Źródło: ComicBook

Następnie: Twórcy The Last of Us szukają głównego projektanta do trybu multiplayer

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami