Drugi sezon serialu Wiedźmin w 2021 roku - potwierdza Netflix

Zdjęcia rozpoczną się wkrótce.

Netflix oficjalnie poinformował o zamówieniu drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”. Kontynuacja przygód Geralta z Rivii zadebiutuje na platformie w 2021 roku.

Zdjęcia nad następnymi odcinkami rozpoczną się na początku przyszłego roku w Londynie. W skład kolejnej części wejdzie osiem epizodów, a więc tyle samo, jak w przypadku pierwszej odsłony produkcji opartej na twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

- Jestem niesamowicie podekscytowana, że jeszcze przed premierą pierwszego sezonu, możemy potwierdzić, że wkrótce znów powrócimy na Kontynent, by opowiedzieć dalszą historię Geralta, Yennefer i Ciri i pokazać fanom efekty wspaniałej pracy, którą wykonała nasza ekipa i obsada - stwierdziła Lauren S. Hissrich, producentka wykonawcza.

W kolejnej części powróci oczywiście Henry Cavill - aktor znany między innymi z roli Supermana w adaptacjach komiksów wydawnictwa DC. Brytyjczyk ponownie wcieli się w postać Geralta z Rivii. Pojawią się też Anya Chalotra jako Yennefer i Freya Allan jako Ciri.

Nad drugim sezonem pracują także - jako producenci wykonawczy - Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub i Jarosław Sawko. Szczegóły na temat reżyserów poszczególnych odcinków i reszty obsady autorzy ujawnią w późniejszym terminie.

Pierwszy sezon „Wiedźmina” zadebiutuje 20 grudnia na platformie Netflix.

Następnie: Rockstar przeprasza za problemy techniczne Red Dead Redemption 2 na PC i rozdaje nagrody

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami