Death Stranding - zlecenie 38: pakiet pomocowy do Węzła Południowego, bomba atomowa

Finał trzeciego rozdziału.

Po zakończeniu zlecenia nr 37 lub od razu po misji 35 (zlecenia 36 i 37 nie są bowiem obowiązkowe) w Węźle Jeziornym podejmujemy zadanie.

Musimy dostarczyć pakiet pomocowy do Węzła Południowego. Będzie to więc okazja do odwiedzenia nowego miejsca. Po wyjściu z menu terminala okaże się jednak, że jest jakiś problem z przetworzeniem zlecenia. Obok pojawi się człowiek, który wręczy przesyłkę osobiście.

Dodatkowa paczka rzekomo adresowana jest bezpośrednio do Fragile, a przesyłka należy do delikatnych. Okazuje się bowiem, że to mała broń termonuklearna. Dostarczając ją musisz więc być szczególnie ostrożny. Fragile znajduje się w Centrum Dystrybucji na południe od Węzła Jeziornego - gdy tam dotrzesz, po prostu odpocznij w kwaterze.

116

Zanim dostarczysz pakiet pomocowy do Węzła Południowego, musisz czym prędzej pozbyć się bomby atomowej, która rozpoczęła odliczanie do wybuchu. Wskakuj więc na motocykl i zmierzaj w kierunku południa (1), gdzie znajduje się jezioro kraterowe.

Nad jeziorem musisz wziąć ładunek w rękę, a następnie przytrzymaj kwadrat, by zrobić zamach. Następnie puść L2 lub R2 (w zależności od tego, w której dłoni trzymasz bombę), aby rzucić ładunek do wody (2).

117

W tym momencie uruchomi się scenka przerywnikowa, w której poznasz dokładną historię Fragile. Po zakończeniu animacji udaj się w dowolny sposób do Węzła Południowego, gdzie zrealizujesz dostawę pakietu pomocowego, dołączając tym samym nową placówkę do sieci chiralnej.

Aby pchnąć fabułę do przodu, wyjdź na zewnątrz i podejdź do znacznika misji, które wskazuje na wyjście. Uruchomi się wówczas kolejna animacja - w ramach zakończenia trzeciego rozdziału gry czeka cię nie lada niespodzianka.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 39: ucieczka z pola bitwy, I wojna światowa

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 37: zestaw do szycia, cosplayerka

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami