Death Stranding - zlecenie 35: dostawa prototypu, ciężarówka

Zmierzamy do centrum dystrybucji.

Po zakończeniu zlecenia nr 34, w którym przenieśliśmy chiralistkę do Śmieciarza, możemy od razu udać się do Węzła Jeziornego, gdzie pchniemy fabułę do przodu lub - pozostając jeszcze w obozie Śmieciarza - zrealizować zadanie główne.

Polega na dostarczeniu pewnego prototypu do centrum dystrybucji na południe od Węzła Jeziornego. Jest to prawie po drodze, a z tego miejsca będziesz mógł później szybko przenieść się na miejsce docelowe. Ładunek należy do dość ciężkich, bo waży 45 kilogramów.

Przed wyruszeniem w drogę zastanów się zatem dobrze, czy nie zmienić egzoszkieletu z szybkościowego (który prawdopodobnie masz jeszcze na sobie po ostatnim zleceniu) na wzmacniany.

111

Nie zapominaj także, że elementy dostawy są dość duże - jedna z części w rozmiarze „M”, druga w rozmiarze „L”. Ważne jest więc odpowiednie rozmieszczenie ładunku (1) na plecach bohatera. Warto jest skorzystać z pojazdu, jeśli masz taką możliwość.

112

Jeśli będziesz to robił, nie zapominaj, że po drodze natkniesz się na dość niebezpieczny wąwóz (2), do którego łatwo wpaść. Będziesz wówczas idealnym celem dla MUŁów znajdujących się w obozie nieopodal. Wąwóz jest więc najlepiej objechać, nawet gdy przedłuży to twoją podróż.

Po zrealizowaniu zlecenia prawdopodobnie będziesz mógł tworzyć ciężarówki do przewożenia ładunków. Koszt ciężarówki to 320 metali i 224 ceramiki.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 36: wyrzutnia spoiwa

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 34: zaprowadzenie chiralistki

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami