Death Stranding - zlecenie 34: zaprowadzenie chiralistki

Dostarczamy chiralistkę do Śmieciarza.

Po zakończeniu zlecenia nr 33 automatycznie przystępujemy do kolejnego. Okazuje się, że chiralistka rzeczywiście żyje - musimy więc doprowadzić ją do Śmieciarza.

Drogę już znasz - wiedzie przez teren wynurzonych (1), których spotkasz i tym razem, ale teraz także z „żywą przesyłką” na plecach. Chiralistka bowiem nie będzie mogła podróżować na własnych nogach.

110

W zasadzie ta dostawa nie różni się od jakiejkolwiek innej. Ze względu jednak na to, że z człowiekiem przytwierdzonym do pleców łatwo się wywrócić, lepiej nie korzystać z funkcji egzoszkieletu szybkościowego. Skup się więc na utrzymywaniu równowagi i omijaniu wynurzonych. Na szczęście będzie to dość proste, a to ze względu na dość duże przestrzenie pomiędzy kolejnymi zjawami.

Walka z nimi nie jest więc konieczna, choć jeśli posiadasz przy sobie ostatnio zdobyty pistolet przeciwko wynurzonym czy też hermatogranaty, oczywiście możesz wspomóc się takim arsenałem.

Po tak cennej dostawie Śmieciarz w końcu zdecyduje się na dołączenie do sieci chiralnej, wynagradzając nas także dostępem do danych projektowych egzoszkieletu szybkościowego. Aby pchnąć fabułę do przodu, tym razem musimy udać się do Węzła Jeziornego. W międzyczasie możesz jednak podjąć się jeszcze nieobowiązkowego zlecenia nr 35.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 35: dostawa prototypu, ciężarówka

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 33: klepsydra chiralistki, egzoszkielet szybkościowy, pistolet przeciwko wynurzonym

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami