Death Stranding - zlecenie 33: klepsydra chiralistki, egzoszkielet szybkościowy, pistolet przeciwko wynurzonym

Wyruszamy do pracowni chiralistki.

Po zakończeniu zlecenia nr 32, wciąż musimy przekonywać Śmieciarza do włączenia do sieci chiralnej. Otrzymujemy od niego klepsydrę, którą musimy dostarczyć do pracowni chiralistki, kobiety z hologramu.

107

Bardzo ważna uwaga na sam początek: klepsydra jest bardzo delikatna, dlatego lepiej jest dzierżyć ją w dłoni podczas podróży, co oczywiście wiąże się z koniecznością ciągłego trzymania wciśniętego jednego triggera.

Zanim jednak wyruszysz w podróż, otrzymasz także egzoszkielet szybkościowy, który pozwoli ci na bardzo szybkie przemieszczanie się. Warto założyć go od razu, a niepotrzebne przedmioty pozostawić u Śmieciarza - będziesz mógł je odzyskać później.

Pamiętaj także, że egzoszkielet szybkościowy służy przede wszystkim do szybkiego przemieszczania się pieszo. Jego maksymalny udźwig będzie więc znacznie mniejszy i wyniesie raptem 150 kilogramów.

108

Ruszamy w drogę - na pewno natkniesz się na wynurzonych, których możesz omijać lub próbować przebiegać sprintem obok nich. Jest to ryzykowne, zwłaszcza że możesz wówczas potknąć się o jeden z licznych głazów (1).

Po dotarciu do Pracowni chiralistki (2) realizujemy dostawę w terminalu.

109

Pracownia dołącza tym samym do sieci chiralnej, a my zyskujemy dane projektowe dla znakomitego przedmiotu, jakim jest pistolet przeciwko wynurzonym. To świetna broń, która działa na podobnej zasadzie, co hermatogranat. Jest zasilana krwią Sama, a przy tym znacznie celniejsza i szybsza w działaniu. Zawsze warto ją mieć przy sobie.

Na końcu zadania poznajemy też - tym razem osobiście - kobietę z hologramu. Poprosi cię o zabranie jej do Śmieciarza, tym samym rozpoczynając kolejne zadanie. Musisz je jednak aktywować w terminalu, jak każde inne.

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 34: zaprowadzenie chiralistki

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 32: odzyskanie starych komponentów z terenu wynurzonych

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami