Death Stranding - zlecenie 30 i 31: dostawa starych komponentów i tabletu

Dwa szybkie zlecenia w marsjańskim krajobrazie.

Po zakończeniu zlecenia nr 28 i 29 musimy wrócić do Centrum dystrybucji na południe od Węzła Jeziornego, gdzie aktywujemy kolejne zadania.

Pobieramy także zlecenie 31, które realizujemy po drodze - to prosta dostawa tabletu do Reżysera filmowego. Jeśli chodzi o misję 30, tym razem jest to zadanie oznaczone jako pilne, a więc masz na nie wyznaczony czas. Co kilka minut po prawej stronie ekranu przypominać ci będzie o tym licznik. Naszym zadaniem jest dostawa starych komponentów do śmieciarza, który potrafi zrobić ze złomu ciekawe przedmioty.

Komponenty co prawda nie ważą zbyt wiele, bo tylko 15 kilogramów, ale kluczowy jest tu właśnie czas - na szczęście nie jest to daleko. Trudnością może być też fakt, że po drodze możesz natknąć się zarówno na MUŁy, jak i wynurzonych, chociaż raczej tylko tych pierwszych. Jak już wspomnieliśmy, po drodze zostawiamy tablet u reżysera, który dołącza do sieci.

103

Z kolei obóz Śmieciarza (1) znajduje się w niezbyt wysokich, czerwonych górach. Jeśli więc posiadasz możliwość użycia auta, dotarcie tam będzie nieco prostsze. Po zrealizowaniu dostawy mężczyzna jednak nie zechce dołączyć do sieci.

Musimy mu więc pomóc. Naszym zadaniem jest odkrycie, co stało się z kobietą, którą zauważysz na hologramie tuż po dostawie. Sprowadza nas to do realizacji kilku kolejnych misji głównego wątku - bez ich ukończenia, Śmieciarz nie zechce dołączyć do sieci chiralnej.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 32: odzyskanie starych komponentów z terenu wynurzonych

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 28 i 29: budowa kryjówki, ziarna pszenicy

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami