Death Stranding - zlecenie 28 i 29: budowa kryjówki, ziarna pszenicy

Nowy rodzaj obiektu i wycieczka na farmę.

Po zakończeniu zlecenia nr 27nie ruszamy się z miejsca i podejmujemy dwie kolejne misje główne. Ponownie wykonamy je w odwrotnej kolejności.

Zlecenie nr 29 - kryjówka, budowa

Do wykonania kryjówki będziesz potrzebował asemblera na drugim poziomie, a także nowego rodzaju surowców, czyli specjalnych stopów. Możesz je pobrać ze Stacji meteo, w której się znajdujesz, a następnie dostarczyć ręcznie do wyznaczonego miejsca (1), niecałe 300 metrów na południe.

101

Do wzniesienia kryjówki potrzebujesz aż 2400 specjalnych stopów, a także 300 cg kryształów chiralnych. Budynek wzniesiesz dokładnie w ten sam sposób, jak inne, choćby skrzynki pocztwoe czy strażnice. Tym razem musisz jednak zrobić to w wyznaczonym przez błękitną, przerywaną linię obszarze.

Aby ukończyć budowlę, musisz dostarczyć wspomnianą nieco wyżej liczbę zasobów. Do czego służy kryjówka? Możesz w niej odpocząć, odzyskać krew i kondycję, a także obniżyć poziom stresu dziecka. Naprawisz tu także pojazdy czy wykonasz skok z Fragile, czyli szybką podróż. Kryjówka ma więc dokładnie takie same funkcje, jak każda kwatera. Po ukończeniu obiektu, misja zostanie zakończona.

Zlecenie nr 28 - dostawa ziaren pszenicy do Farmy temporalnej

Jeśli nie pobrałeś jeszcze ziaren pszenicy ze Stacji meteo, w tym momencie możesz to nadrobić. Ładunek składa się z czterech części i waży łącznie 20 kilogramów. Jeśli chcesz dostać się na południe, na Farmę temporalną (2) najszybciej, jak się da, naturalnym wyborem powinna być trajka, czyli motocykl.

102

Motocykl jest tym wygodniejszy, że dzięki niemu w łatwy sposób miniesz obóz MUŁów po drodze, nie musząc nawiązywać z nimi walki czy pozostawać niezauważonym. Nawet gdy cię wychwycą, po prostu jedź przed siebie, aż dotrzesz do celu. Po zrealizowaniu dostawy, farma dołączy do sieci chiralnej i otrzymasz nagrody.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 30 i 31: dostawa starych komponentów i tabletu

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 27: chiralomierz - dostawa do Stacji meteo, specjalne stopy, aerobagażnik

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami