Death Stranding - zlecenie 27: chiralomierz - dostawa do Stacji meteo, specjalne stopy, aerobagażnik

Wycieczka w góry.

Po zakończeniu zleceń nr 24, 25 i 26, pozostajemy w Centrum dystrybucji na południe od Węzła Jeziornego.

W tutejszym terminalu podejmujemy główne zlecenie, które zaprowadzi nas do Stacji meteo znajdującej się w górach, na południowy zachód od obecnej lokacji. Tym razem dostarczamy tak zwany chiralomierz - ładunek nie może być uszkodzony w więcej, niż w 50 procentach i waży 15 kilogramów.

Teoretycznie do Stacji meteo (1) najłatwiej dostaniesz się pieszo, ale z racji tego, że budynek nie jest położony jeszcze w wysokich górach, jedyną trudnością pozostają liczne skały wystające z ziemi.

100

Ceniący swój czas mogą więc skorzystać z motocykla, choć podróżując w ten sposób do celu nie polecamy używać doapalacza. Po dostarczeniu przesyłki w świecie gry pojawi się nowy rodzaj zasobów: specjalne stopy. Posłużą przede wszystkim do wznoszenia i ulepszania niektórych obiektów.

Stacja meteo dołączy także do sieci chiralnej, a ty uzyskasz dane projektowe do tworzenia asemblera drugiego poziomu i aerobagażnika, dzięki któremu możesz ciągnąć za sobą sporo ładunku bez użycia siły i zmniejszania udźwigu. To rozwiązanie nie zadziała jednak podczas używania drabin i lin. W miejscu, w którym przebywasz, aktywujesz także dwa kolejne zlecenia.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 28 i 29: budowa kryjówki, ziarna pszenicy

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 24, 25, 26: odbudowa drogi (układarka), pizza, prototyp bota

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami