Death Stranding - zlecenie 23: serwer systemowy z obozu MUŁów, odwrócona trajka

Przejmujemy cenny przedmiot.

Kilka chwil po zakończeniu zlecenia nr 22 skontaktuje się z tobą Die-Hardman, który wspomni o specjalnym i priorytetowym zadaniu.

Musimy odzyskać serwer systemowy z obozu MUŁów na południowy zachód od Węzła Jeziornego. Obóz znajduje się niedaleko, bo niecałe pół kilometra od Rzemieślnika, gdzie prawdopodobnie się teraz znajdujesz. Istnieje też prawdopodobieństwo, że już przechodziłeś przez wrogi teren.

095

Istnieje duża szansa, że nieopodal stoi już jakaś strażnica. Jeśli nie, a posiadasz asembler, warto ją wznieść, dzięki czemu zinfiltrujesz dokładnie obóz MUŁów (1).

Oznaczysz tym samym większość lub wszystkich przeciwników, przydatne zasoby, a także zlokalizujesz poszukiwany serwer - znajduje się w jednej ze skrytek pocztowych nieopodal namiotu (2). Jeśli posiadasz zdobytą we wcześniejszym zadaniu wyrzutnię bolasów, możesz skusić się na bezpośrednie wtargnięcie.

096

Przekradnięcie się niezauważonym do przedmiotu także jest możliwe, ze względu na występującą w okolicy roślinność, w której można się chować. Po zdobyciu przedmiotu, wystarczy dostarczyć go do Węzła Jeziornego nieopodal.

Warto natomiast pozbyć się wszystkich MUŁów, nawet w ratach, a następnie - przy pomocy używanych tam pojazdów - dostarczyć cenne zasoby z obozu do placówek lub skorzystać z nich, aby odbudować drogi w dowolnej układarce. Po zakończeniu zadania otrzymasz dane projektowe dla odwróconej trajki, czyli motocyklu, który możesz stworzyć, gdy masz odpowiednią ilość zasobów.

Pozostając w Węźle Jeziornym, w terminalu możesz podjąć trzy kolejne zlecenia: 24, 25 i 26.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 24, 25, 26: odbudowa drogi (układarka), pizza, prototyp bota

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 22: skrzynka na narzędzia dla Rzemieślnika, wyrzutnia bolasów

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami