Death Stranding - zlecenie 22: skrzynka na narzędzia dla Rzemieślnika, wyrzutnia bolasów

Wchodzimy na teren wynurzonych.

Po zakończeniu zlecenia nr 21, które realizowaliśmy dla Rzemieślnika, pozostając w obozie mężczyzny, podejmujemy zadanie 22.

Może okazać się najtrudniejszą jak do tej pory misją, gdyż wybieramy się na teren całkowicie objęty przez wynurzonych. Im więcej rozważnego poruszania się, wstrzymywania oddechu i skradania, tym lepiej i łatwiej dla ciebie.

092

Jak możesz zauważyć na powyższej mapie, czeka cię niezbyt daleka podróż na północ od miejsca, w którym się znajdujesz. W miejscu krateru znajdziesz mnóstwo wynurzonych, dlatego przed wyruszeniem w drogę, musisz uzbroić się w hermatogranaty i worki z krwią, aby móc je zasilić.

Ułatwi to znacznie przebijanie się przez naprawdę duże grupy przeciwników. Po drodze nie powinieneś natknąć się na żadne dodatkowe zagrożenie. Na miejscu zauważysz ruiny, przez które musisz przebić się niemal na sam koniec.

093

Jeśli zabrałeś ze sobą kilka drabin, co polecamy, możesz łatwiej przechodzić przez pozostałości po budynkach, a także wchodzić na niektóre dachy. To znacznie ułatwia omijanie niebezpieczeństwa, choć w ten sposób pozbawisz się możliwości zebrania cennych zasobów na ziemi, choćby licznej ceramiki.

Poszukiwana skrzynka na narzędzia (1) znajduje się w niewielkim budynku właściwie na końcu krateru. Pamiętaj, że gdy ją zdobędziesz, wciąż musisz unikać wynurzonych.

094

Nie zapominaj również, że podczas powrotu musisz również uważać na niebezpieczeństwo - wynurzeni do tej pory mogą zmienić swoją lokalizację. Uszkodzenia ładunku również nie mogą przekroczyć 50 procent.

Pamiętaj także, że po okolicy rozrzucone są cenne materiały. Niesienie zbyt dużej ich ilości nie będzie jednak ułatwiało powrotu, dlatego zawsze możesz wrócić po nie po zakończeniu zadania. Gdy odzyskasz skrzynkę, odnieś ją do zleceniodawcy. Rzemieślnik wreszcie dołączy do sieci chiralnej, a ty zyskasz dane projektowe do wyrzutni bolasów.

Ta broń strzela przewodami, które na pewien czas unieruchamiają ludzkich przeciwników. To rewelacyjny przedmiot, który na pewno przyda ci się podczas infiltracji obozu MUŁów. Jeśli zmienisz rodzaj „amunicji” na swoją krew, może też posłużyć do walki z wynurzonymi.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 23: serwer systemowy z obozu MUŁów, odwrócona trajka

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 21: broń i części do walki z wynurzonymi, Rzemieślnik

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami