Wzmianka o GTA 6 w ofercie pracy od studia Rockstar?

Produkt na next-genowe konsole.

Studio Rockstar poszukuje nowego programisty systemów animacji, a ogłoszenie z ofertą pracy nawiązuje najprawdopodobniej do Grand Theft Auto 6.

Zakres obowiązków pracownika dotyczyłby konstruowania „zaawansowanego systemu animacji do gier z otwartym światem”, a twórcy podkreślają też, że chodzi o „nową generację”.

eaweweaw
GTA 5 cały czas sprzedaje się świetnie (grę kupiło już 115 mln użytkowników)

To pierwszy raz, kiedy Rockstar oficjalnie wspomina o następnej generacji konsol i gier. Możliwe, że firma planuje też wydać Red Dead Redemption 2 na przyszłoroczne platformy, ale użyte w ofercie słownictwo wskazuje na zupełnie nowy tytuł.

Konkretnie, chodzi bowiem o „implementowanie dokładnie zaprojektowanych, rozbudowanych, nowych systemów animacji i połączenie ich z istniejącymi już fundamentami rozgrywki oraz sztucznej inteligencji”.

Kolejna wersja istniejącej już gry nie oferowałaby zbudowanych od podstaw systemów animacji.

Red Dead Redemption 2 trafiło na PC na początku listopada. W grudniu będzie dostępne na Steamie - obecnie grę można kupić tylko na platformie Rockstar Games Launcher.

Źródło: Gamespot

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami