Sześć godzin podróży samolotem w symulatorze pasażera - w czasie rzeczywistym

Wirtualny lot.

Niezależny deweloper Hosni Auji ujawnił, że wraz z AMC pracuje nad Airplane Mode - symulatorem pasażera linii lotniczych. Premiera gry w 2020 roku na Steamie.

Nietypowa produkcja pozwoli wziąć udział w podróży samolotem klasą ekonomiczną. Lot potrwa łącznie sześć godzin czasu rzeczywistego, co oznacza, że tyle właśnie będziemy musieli spędzić przed ekranem komputera.

Twórca zamierza odtworzyć nie tylko start i lądowanie maszyny, ale także przejażdżkę taksówką na lotnisko. Nie zabraknie autentycznych odgłosów otoczenia oraz interakcji z załogą i pozostałymi pasażerami.

Co ciekawe, autor zaznacza, że podróże są generowane losowo i w każdej staniemy przed koniecznością zmagania się z różnymi wydarzeniami, w tym niedziałającym wifi, turbulencjami i płaczącymi dziećmi.

Lot urozmaicą aktywności poboczne. Gracze na przykład przeczytają pokładową kartę informacyjną (pojawi się lampka nocna), a także obejrzą „hity filmowe” z lat 30. XX wieku. W planach też magazyn z artykułami i łamigłówkami do rozwiązania.

samolot_symulator
Obejrzymy między innymi kreskówki z cyklu Zwariowane Melodie

Otrzymamy również możliwość posłuchania muzyki z użyciem słuchawek i telefonu, który w razie konieczności podładujemy wirtualną ładowarką. Do tego serwowane przez załogę obiady i przekąski oraz napoje.

Airplane Mode inspirowane jest Desert Bus, w którym przez osiem godzin czasu rzeczywistego kierujemy autobusem. Co ciekawe, fani gry co roku organizują charytatywny stream i właśnie w trakcie kolejnej edycji zostaną zaprezentowane fragmenty rozgrywki z projektu Hosni Aujiego.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami