Red Dead Redemption 2 poniżej minimalnych ustawień graficznych - gra nie do poznania

Wersja na każdy komputer?

Serwis GameSpot opublikował kolejny film z cyklu Potato Mode - serii, w której dziennikarze próbują maksymalnie obniżyć ustawienia graficzne gier na PC. Nowy odcinek poświęcono Red Dead Redemption 2.

Autorzy materiału zaczęli od zabawy różnymi opcjami dostępnymi bezpośrednio w produkcji Rockstara. Wyłączenie zaawansowanych funkcji pogorszyło jakość oprawy wizualnej, ale tytuł nadal wyglądał dosyć dobrze.

Grafikę znacznie obniżyło dopiero ręczne zmodyfikowanie pliku konfiguracyjnego w folderze z grą. Po zmianie wartości kilku ustawień w dokumencie systemowym, Red Dead Redemption 2 było nie do poznania.

Przede wszystkim standardowe modele postaci zastąpiły dosyć niepokojące kukły bez twarzy oraz dłoni. Z otoczenia zniknęło również wiele szczegółów, bez których wirtualny świat wydaje się bardzo pusty.

rdr2_niskie
Nowe oblicze Red Dead Redemption 2

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Nie obyło się bez problemów: modyfikacja pliku konfiguracyjnego najwyraźniej podniosła awaryjność gry. W materiale od GameSpotu kilkukrotnie wyłączała się - między innymi w momentach, gdy aktywowane były przerywniki filmowe, wyświetlane z normalną grafiką.

Red Dead Redemption 2 na PC dostępne jest w Rockstar Games Launcher i Epic Games Store, a w grudniu pojawi się na Steamie.

Następnie: Hideo Kojima pobił dwa rekordy Guinnessa - dzięki popularności na Twitterze i Instagramie

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami