Gracz chce streamować przez 570 godzin miesięcznie

Ambitny plan.

Andrew Bodine, znany na Twitchu pod pseudonimem GiantWaffle, chce pobić rekord czasu transmisji w jednym miesiącu - w listopadzie ma zamiar streamować przez 570 godzin.

Bodine ograniczył swoje życie poza streamem do minimum i trenował przez 3 miesiące, żeby jego organizm przyzwyczaił się do nietypowego wysiłku. Wszystko po to, by osiągnąć wynik lepszy od 569 godzin miesięcznie - ten rekord należy do niejakiego JayBigsa.

xp0zpmmfp3seejawjwkg
Nie obyło się bez prowadzenia statystyk

- Streamowanie przez 19 godzin dziennie nie jest zdrowe - przyznał Bodine. - To oczywiste i jestem tego świadomy. Z drugiej strony, wiele ludzi wystawia się na różnego rodzaju próby i zmusza do wysiłku, żeby pobijać różne rekordy.

Gracz przeszedł niedawno między innymi całe Death Stranding w 33 godziny. Ukończył też Luigi's Mansion 3 i grał w Rocket League czy Escape from Tarkov.

Streamer zaznacza, że w ramach przygotowania stosuje specjalną dietę, a każdą wolną chwilę wykorzystuje na ćwiczenia. Obecnie transmitował już rozgrywkę w listopadzie przez 192 godziny, a do końca miesiąca pozostało jeszcze 18 dni.

Źródło: Kotaku

Następnie: Fani Red Dead Redemption 2 przez rok szukali ogromnej, legendarnej ryby

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami