Google Stadia otrzyma 12 gier na start - ujawniono wszystkie tytuły

Oferta poszerzy się po premierze usługi.

Ujawniono pełną listę gier, które będą dostępne w usłudze Google Stadia w dniu premiery - czyli 19 listopada. W sumie to 12 różnych produkcji.

Większość tytułów startowych to nieco starsze pozycje, a jedyne wysokobudżetowe z 2019 roku to Mortal Kombat 11, Just Dance 2020 i Destiny 2: Twierdza Cieni. Kolejne gry będą udostępniane po premierze usługi.

Gry na Stadii mają być uruchamiane na serwerach zewnętrznych i przesyłane na urządzenie odbiorcy - telewizor, komputer czy telefon.

Zdaniem Google usługa pozwoli na rozgrywkę w 1080p i 60 klatkach na sekundę. Pierwsze testy Digital Foundry zwracały jednak uwagę na nieco słabszą jakość oprawy niż na tradycyjnych platformach. Dziennikarze zaznaczyli też, że opóźnienie jest odczuwalne.

W okresie premiery platforma będzie dostępna tylko w 17 państwach europejskich, ale nie w Polsce. Nie wiadomo jeszcze, ile będziemy musieli czekać na start usługi w naszym kraju.

Następnie: Wzmianka o GTA 6 w ofercie pracy od studia Rockstar?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami