The Outer Worlds - W poszukiwaniu FPUL

Zadanie frakcji: Monarchijska Grupa Gwiezdna (MGG).

Opisywane zadanie jest pierwszym, które wykonasz dla MGG w The Outer Worlds.

Porozmawiaj z Sanjarem, którego odnajdziesz w siedzibie MGG (D na mapie Gwiezdnej Zatoki). Poprosi cię, abyś odnalazł kasetę FPUL-52, która znajduje się w magazynie DAR-u (J na mapie Dziczy Monarcha), a także - opcjonalnie - usunięcie danych ze wszystkich terminali.

146

Udaj się do magazynu. Frontowe drzwi są zamknięte, ale otworzysz je za pomocą klucza, który odnajdziesz nieopodal, bo przy ciele ikonoklasty (1), które leży na drodze pomiędzy magazynem a mostem.

147

Na parterze znajduje się terminal (2), przy którym możesz zrealizować dodatkowy cel zadania, czyli usunięcie wszystkich danych. Od ciebie zależy, czy chcesz wykasować wpisy na temat zachowania Sanjra, czy nie.

148

Wejdź na piętro budynku. Za tarasem znajdują się zamknięte drzwi (3). Gdy podejdziesz bliżej, odezwie się kobieta, Huxley, która poprosi cię o pomoc. Utknęła w zamkniętym pomieszczeniu i nie może wyjść. Drzwi możesz otworzyć na trzy sposoby:

  • korzystając z klucza do budynku DAR-u, który znalazłeś przy zwłokach,
  • namawiając ją do tego, by otworzyła drzwi od środka (wymagany jest odpowiedni poziom Inżynierii)
  • za pomocą umiejętności otwierania zamków (wymagany jest bardzo wysoki poziom tej zdolności).

Kiedy drzwi się otworzą, ponownie porozmawiasz Huxley. Podziękuje ci za pomoc. Możesz wymusić na niej zapłatę za fatygę,

149

Wewnątrz pomieszczenia odnajdziesz kasetę FPUL (4). Wróć do Gwiezdnej Zatoki i porozmawiaj z Sanjrarem, by zakończyć zadanie.

Następnie: The Outer Worlds - Niedostrzeżone błędy

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Druk ma swoją cenę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami