Death Stranding - piesza wycieczka przez całą mapę

Półtorej godziny spaceru.

Serwis VG247 opublikował materiał prezentujący spacer przez całą mapę w Death Stranding, czyli najnowszym projekcie Hideo Kojimy.

Podróż z jednego krańca świata na drugi - a więc ze wschodniego na zachodnie wybrzeże alternatywnych Stanów Zjednoczonych - zajęła dziennikarzom niespełna półtorej godziny. Dystans pokonano pieszo (z wyjątkiem krótkiej sceny z motocyklem), oczywiście z ciężkim ładunkiem na plecach.

Przed wyruszeniem w drogę, ustalono odpowiednią trasę, ustawiając na mapie kilka punktów orientacyjnych. Autorzy materiału nie wybrali jednak łatwej ścieżki, więc nie zabrakło wdrapywania się na wysokie wzniesienia i góry.

Czasami trzeba było się zatrzymać, by uspokoić dziecko w kapsule, a w pewnym momencie należało obejrzeć krótki przerywnik filmowy. Co ważne, skorzystano z pomocy przedmiotów pozostawionych w świecie gry przez innych użytkowników, w tym drabin i mostów.

ds_postacie
W Death Stranding nie brakuje interesujących postaci

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Akcję tytułu osadzono w uniwersum, gdzie USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści. W obsadzie jest aktor Norman Reedus.

Death Stranding od 8 listopada dostępne jest na PS4, a latem 2020 roku gra pojawi się na PC, gdzie trafi zarówno na Steama, jak i Epic Games Store.

Następnie: Producent PlayStation opatentował nowe kartridże do gier

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami