Death Stranding - piesza wycieczka przez całą mapę

Półtorej godziny spaceru.

Serwis VG247 opublikował materiał prezentujący spacer przez całą mapę w Death Stranding, czyli najnowszym projekcie Hideo Kojimy.

Podróż z jednego krańca świata na drugi - a więc ze wschodniego na zachodnie wybrzeże alternatywnych Stanów Zjednoczonych - zajęła dziennikarzom niespełna półtorej godziny. Dystans pokonano pieszo (z wyjątkiem krótkiej sceny z motocyklem), oczywiście z ciężkim ładunkiem na plecach.

Przed wyruszeniem w drogę, ustalono odpowiednią trasę, ustawiając na mapie kilka punktów orientacyjnych. Autorzy materiału nie wybrali jednak łatwej ścieżki, więc nie zabrakło wdrapywania się na wysokie wzniesienia i góry.

Czasami trzeba było się zatrzymać, by uspokoić dziecko w kapsule, a w pewnym momencie należało obejrzeć krótki przerywnik filmowy. Co ważne, skorzystano z pomocy przedmiotów pozostawionych w świecie gry przez innych użytkowników, w tym drabin i mostów.

ds_postacie
W Death Stranding nie brakuje interesujących postaci

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Akcję tytułu osadzono w uniwersum, gdzie USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści. W obsadzie jest aktor Norman Reedus.

Death Stranding od 8 listopada dostępne jest na PS4, a latem 2020 roku gra pojawi się na PC, gdzie trafi zarówno na Steama, jak i Epic Games Store.

Następnie: Producent PlayStation opatentował nowe kartridże do gier

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami