The Outer Worlds - Tajemniczy ludzie

Mroczny sekret rodziny Matherów.

Kolejna misja poboczna w The Outer Worlds, którą rozpoczniemy w Gwiezdnej Zatoce.

Zobacz: Mapa Gwiezdnej Zatoki

Zapytaj Velmę, którą pracuje w Magazynie (F na mapie Gwiezdnej Zatoki) o zaginionego współpracownika. Odpowie ci, że nie pojawił się w pracy od kilku dni. Twoim zadanie jest poszukać go.

117

Najpierw udaj się do budynku mieszkalnego (H na mapie Gwiezdnej Zatoki). Wejdź po schodach na piętro i porozmawiaj z Laurą (1), która myszkuje w pokoju po prawej stronie. Przekonaj ją, żeby powiedziała ci, gdzie szukać Braxtona. W razie problemów przeczytaj notatkę (2), która nakieruje cię na kolejny cel misji.

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

118

Wyjdź z miasta. Odszukaj Dom Matherów (3) położony niedaleko Cmentarza (B na mapie Dziczy Monarcha), i wejdź do środka.

Wewnątrz zaczepi cię Edgar. Porozmawiaj z nim i pozostałymi członkami rodziny. Szybko zorientujesz się, że coś tu nie gra. Rozejrzyj się po domu. Drzwi frontowe zostały zamknięte.

119

Na ostatnim piętrze odnajdziesz pokój (4), w którym znajdują się zamknięte drzwi. Aby je sforsować, musisz je otworzyć wytrychem lub za pomocą klucza, który ma przy sobie Edgar. Zatem, jeśli nie masz odpowiedniego poziomu otwierania zamków, zaatakuj głowę rodziny, korzystając z odpowiedniej opcji dialogowej.

120

Otwórz drzwi na ostatnim piętrze, by przekonać się, co stało się z Brextonem. Jeśli wcześniej nie rozprawiłeś się z kanibalami, możesz zejść na dół lub uciec z domu, korzystając wyjścia na balkon (pierwsze piętro).

W przypadku gdy odkryłeś mroczną tajemnicę rodziny Matherów i zszedłeś na dół, porozmawiaj z Edgarem. Czeka cię walka z ludożercami, chyba że uda ci się ich okłamać (wówczas puszczą cię wolno).

Niezależnie jak rozwiązałeś tę sprawę, wróć do Velmy i opowiedz jej, jak zginął Braxton, zadanie zakończy się.

Następnie: The Outer Worlds - Rodzinna sprawa

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Dzieło Herricka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami