The Outer Worlds - Dzieło Herricka

Strajk z defraudacjąpieniędzy w tle.

Velma Ballard, która zleci ci opisywane zadanie, pracuje w Magazynie (F na mapie Gwiezdnej Zatoki). Trzyma pieczę nad hodowlą ryb, ale aktualnie ma problem ze strajkiem. Część załogi nie chce pracować.

Twoja w tym rola, aby przywrócić porządek w tym zakładzie. Pytając Velmę o nadzorcę, rozpoczniesz jedno z zadań dodatkowych w The Outer Worlds.

Zobacz: Mapa Gwiezdnej Zatoki

115

Tę misję możesz rozwiązać na kilka sposobów. Caleba Herricka (1), odpowiedzialnego za strajk, odnajdziesz na tarasie w Klubie Jachtowym (B na mapie Gwiezdnej Zatoki).

  • Już podczas pierwszej rozmowy z Velmą możesz ją nakłonić, aby dała pracownikom podwyżkę. Użyj do tego Perswazji. Następnie powiedz Calebowi, że wynagrodzenie wzrośnie, a strajk się zakończy i pracownicy wrócą do pracy.
  • Możesz okłamać Caleba, że Sanjar zwolni Velmę, jeśli pracownicy nie wrócą do pracy. Wówczas Caleb zlituje się nad swoją szefową i wszyscy zaczną ponownie pracować w hodowli ryb.
  • Wypytaj Caleba, dlaczego nie chcą wrócić do pracy. Zasugeruje, że Velma defrauduje środki zakładu. Wróć do szefowej magazynu i porozmawiaj z nią. Nie przyzna się do oszustwa. Na piętrze magazynu znajduje się jej biuro. Włam się do jej komputera, aby zdobyć dowody na defraudację. Porozmawiaj ponownie z Velmą, gdy zdobędziesz cenne informacje. Zgodzi się na podwyżkę dla pracowników, którzy wówczas wrócą do pracy.
  • Jeśli wykradniesz oszczędności Caleba, będzie zmuszony do powrotu do pracy. Skrytka (2) z bitami znajduje się na dachu domu położonego naprzeciwko budynku mieszkalnego (H na mapie Gwiezdnej Zatoki). Wejdź do Stellar Bay (3), udaj się na piętro, a potem zadaszeniem przejdź do skrytki (2), by wykraść oszczędności Herricka. Następnie przekaż Calebowi, że pracownicy nie mają środków pozwalających im nie pracować. Strajkujący wrócą to pracy.
116

Następnie: The Outer Worlds - Tajemniczy ludzie

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Kwiaty dla Sebastiana

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami