Użytkownicy Metacritic masowo wystawiają skrajne oceny Death Stranding - pozytywne i negatywne

Gra wzbudza emocje.

Użytkownicy serwisu Metacritic masowo wystawiają skrajne oceny wydanemu wczoraj Death Stranding - zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Obecnie średnia nota od internautów wynosi 6,7. Gracze opublikowali łącznie ponad 3,5 tysiąca opinii, z czego aż 1209 (czyli 33 procent wszystkich) to krytykujące projekt Hideo Kojimy. Wśród tych ostatnich dominują oceny 0, ale nie brakuje też 1, 2 i 3.

Argumentacje użytkowników najczęściej sprowadzają się jednak tylko do jednego zdania. Wiele osób przekonuje, że produkcja jest „nudnym” symulatorem chodzenia, a niektórzy twierdzą, że jest to najgorsza gra w historii.

ds_mads
Grę wyróżnia doborowa obsada - występuje między innymi Mads Mikkelsen

Co ciekawe, negatywne noty spotkały się z reakcją: internauci zaczęli masowo publikować pozytywne opinie, których obecnie jest 2235. W tym przypadku większość ocen plasuje się na poziomie 10 lub 9 - część graczy nie ukrywa, że chcieli odpowiedzieć krytykującym.

Oczywiście nie jest jasne, na ile wspomniane recenzje są wiarygodne. Większość pojawiła się zaledwie kilka godzin po premierze Death Stranding, więc autorzy wpisów nie mogli ukończyć produkcji nawet w połowie - dotarcie do napisów końcowych gry zajmuje około 50 godzin.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Nie wiadomo, czym dokładnie motywowane jest masowe wystawianie negatywnych ocen. Niewykluczone, że niektórzy chcieli wyrazić sprzeciw wobec Hideo Kojimy, który uchodzi za kontrowersyjnego twórcę. Innym mógł zaś nie spodobać się fakt, że tytuł zmierza na PC.

Death Stranding ukazało się wczoraj na PS4. Akcję osadzono w uniwersum, gdzie USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

Źródło: Metacritic, Push Square

Następnie: Zaginiona postać z Red Dead Redemption 2 odnaleziona w plikach wersji PC

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami