Prezentacja figurki japońskiego Geralta za ponad 900 zł - materiał od CD Projekt Red

Wiedźmin z kataną.

CD Projekt Red opublikował materiał, w którym z biska zaprezentowano figurkę Geralta stylizowanego na japońskiego wojownika. Przedmiot dostępny jest w ofercie sklepu z gadżetami od polskiego studia w cenie 933 zł.

W materiale Paweł Burza, który w rodzimym zespole odpowiada za kontakt z fanami, rozpakował pudełko ze statuetką. Ta składa się z kilku elementów, które trzeba ze sobą ręcznie połączyć - w zestawie są przykładowo dwie głowy postaci o różnych fryzurach.

Sam Gerat nosi strój charakterystyczny dla japońskich wojowników i wyposażony jest w katanę, a tuż obok bohatera znajduje się Tatarimokke - sowa, w której według wierzeń mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni, zamieszkuje duch niedawno zmarłego dziecka.

Figurka inspirowana jest cmentarzem Koyasan w Japonii i przedstawia scenę, gdy Biały Wilk przygotowuje się do walki z lokalnymi demonami o nazwie Oni. Całość jest ręcznie malowana i mierzy 30 centymetrów.

geralt_japonski
Figurka japońskiego Geralta

Dokładna data premiery statuetki japońskiego Geralta nie jest na razie znana - wiadomo jednak, że wszystkie złożone zamówienia zostaną zrealizowane na początku czwartego kwartału bieżącego roku.

Następnie: Użytkownicy Metacritic masowo wystawiają skrajne oceny Death Stranding - pozytywne i negatywne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami