Need for Speed Heat - zniszczenia, stan auta, jak naprawić samochód

Dbaj o wóz.

W Need for Speed Heat powraca model zniszczeń samochodu. Na szczęście naprawdę trudno jest mocno uszkodzić auto - największe obrażenia powodują uderzające w nas radiowozy.

Jeśli wpadniemy w inne autor podczas jazdy albo uderzymy w budynek z bardzo dużym impetem, wtedy też zostaniemy uszkodzeni.

Stan uszkodzeń symbolizuje biały, zakrzywiony pasek obok prędkościomierza (1). Pojawiający się na nim czerwony fragment oznacza uszkodzenia. Gdy pasek stanie się cały czerwony, nasze auto wejdzie w stan krytyczny. Następnie, jeśli otrzymamy obrażenia, wrócimy automatycznie do garażu.

zniszczenia

Jeśli ściga nas policja, zostaniemy automatycznie aresztowani, jeśli totalnie zniszczymy auto.

Jak naprawić samochód w Need for Speed Heat? Wystarczy przejechać przez stację benzynową. To najlepszy sposób naprawy w trakcie pościgów. Poza tym, auto zostanie przywrócone do pełnego stanu używalności, jeśli wrócimy do dowolnego garażu.

Warto też zaznaczyć, że w nocy można skorzystać z garażu do naprawy tylko trzy razy. W nocy nie działają też stacje benzynowe.

Następnie: Need for Speed Heat - jak driftować

Spis treści: Need for Speed Heat - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need for Speed Heat - turbo: moc, rodzaje, różnice

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami