Mod do Red Dead Redemption 2 na PC pozwala latać nad światem gry jako orzeł

Jest też opcja wcielenia się w inne zwierzęta.

Jeden z fanów przygotował modyfikację do Red Dead Redemption 2, umożliwiającą graczom wcielenie się w niemalże dowolne zwierzę z gry.

Użytkownik o pseudonimie TanyaeNorth w serwisie Nexus Mods opublikował zestaw plików, które pozwalają przekształcić Arthura Morgana w innych ludzi i istoty z produkcji. Istnieje więc opcja pokierowania między innymi orłem, wilkiem, a nawet owcą.

Aby wszystko działało, dane z wybranym zwierzęciem należy skopiować do folderu z zapisanymi stanami rozgrywki (zazwyczaj znajduje się w lokalizacji Dokumenty -> Rockstar Games -> Red Dead Redemption 2 -> Profiles) i zamienić z plikami modelu głównego bohatera. Uwaga - przed wykonaniem czynności, trzeba stworzyć kopię zapasową.

Kierując określoną istotą, gracz otrzymuje charakterystyczne dla niej cechy i umiejętności. Sterując więc orłem można wzbić się w powietrze i obserwować wirtualny świat z lotu ptaka. Podobna opcja dostępna była już na konsolach, gdzie jednak włączenie funkcji jest trudniejsze.

1
Można nawet zostać drapieżnikiem

Fani eksperymentują z różnymi zwierzętami. Przykładowo jeden z użytkowników w skórze owcy wszedł do hotelu, gdzie położył się na łóżku, z czym jednak gra miała problem, ponieważ bohater trafił na posłanie lewitując.

Warto zaznaczyć, że obecnie nie wszystkie modele ludzi i istot funkcjonują poprawnie. Kraby są niewidzialne, poprawnie nie działają również wszystkie dorosłe postacie płci męskiej, co oznacza, że nie wcielimy się w Micaha lub Dutcha.

Welcome To The World Of PC from reddeadredemption

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Red Dead Redemption 2 dostępne jest na PC od kilku dni, ale tylko za pośrednictwem Rockstar Games Launcher i Epic Games Store - w grudniu gra pojawi się na Steamie.

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Grafiki koncepcyjne z serii Mass Effect prezentują niewykorzystane pomysły

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami