Mod do Red Dead Redemption 2 na PC pozwala latać nad światem gry jako orzeł

Jest też opcja wcielenia się w inne zwierzęta.

Jeden z fanów przygotował modyfikację do Red Dead Redemption 2, umożliwiającą graczom wcielenie się w niemalże dowolne zwierzę z gry.

Użytkownik o pseudonimie TanyaeNorth w serwisie Nexus Mods opublikował zestaw plików, które pozwalają przekształcić Arthura Morgana w innych ludzi i istoty z produkcji. Istnieje więc opcja pokierowania między innymi orłem, wilkiem, a nawet owcą.

Aby wszystko działało, dane z wybranym zwierzęciem należy skopiować do folderu z zapisanymi stanami rozgrywki (zazwyczaj znajduje się w lokalizacji Dokumenty -> Rockstar Games -> Red Dead Redemption 2 -> Profiles) i zamienić z plikami modelu głównego bohatera. Uwaga - przed wykonaniem czynności, trzeba stworzyć kopię zapasową.

Kierując określoną istotą, gracz otrzymuje charakterystyczne dla niej cechy i umiejętności. Sterując więc orłem można wzbić się w powietrze i obserwować wirtualny świat z lotu ptaka. Podobna opcja dostępna była już na konsolach, gdzie jednak włączenie funkcji jest trudniejsze.

1
Można nawet zostać drapieżnikiem

Fani eksperymentują z różnymi zwierzętami. Przykładowo jeden z użytkowników w skórze owcy wszedł do hotelu, gdzie położył się na łóżku, z czym jednak gra miała problem, ponieważ bohater trafił na posłanie lewitując.

Warto zaznaczyć, że obecnie nie wszystkie modele ludzi i istot funkcjonują poprawnie. Kraby są niewidzialne, poprawnie nie działają również wszystkie dorosłe postacie płci męskiej, co oznacza, że nie wcielimy się w Micaha lub Dutcha.

Welcome To The World Of PC from reddeadredemption

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Red Dead Redemption 2 dostępne jest na PC od kilku dni, ale tylko za pośrednictwem Rockstar Games Launcher i Epic Games Store - w grudniu gra pojawi się na Steamie.

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Grafiki koncepcyjne z serii Mass Effect prezentują niewykorzystane pomysły

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami