GTA 5 wciąż hitem sprzedażowym - 115 mln egzemplarzy od premiery, 5 mln od maja

Gra, którą „wypada mieć”.

Od maja bieżącego roku sprzedano 5 mln egzemplarzy Grand Theft Auto 5. W sumie od premiery w 2013 sprzedano więc już 115 mln sztuk produkcji studia Rockstar.

Przedstawiciele Take-Two poinformowali również, że Red Dead Redemption 2 sprzedało się już w ponad 26 mln egzemplarzy. Borderlands 3 osiągnęło poziom 7 mln.

c5d7ce32b4ade8b85547e79ec60d65ad
GTA Online pozostaje niezwykle popularne

- Myślę, że to dotyczy dorastania bazy odbiorców - powiedział Strauss Zelnick, prezes Take-Two, odpowiadając na pytanie dotyczące popularności GTA 5.

- Jeśli masz już ponad 17 lat, to jest po prostu gra, którą wypada mieć. Pamiętajmy też, że to tytuł tworzony na poprzednią generację z nowymi wersjami na obecną. To fascynujące, że gra z poprzedniej generacji cały czas jest takim wyznacznikiem jakości.

Zelnick został też zapytany o politykę firmy związaną z istnieniem zasad dotyczących komentowania przez graczy 2K League (liga NBA 2K) protestów w Hongkongu, ale prezes odmówił komentarza.

Źródło: Games Industry

Następnie: Odtwórca głównej roli w Death Stranding cieszy się, że Silent Hills nie powstało

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami