Grafiki koncepcyjne z serii Mass Effect prezentują niewykorzystane pomysły

Planeta hanarów i inne.

Wczoraj był tak zwany N7 Day , czyli coroczne święto fanów Mass Effect. Z tej okazji BioWare opublikowało cztery niewidziane dotychczas grafiki koncepcyjne, które przedstawiają niewykorzystane przez twórców pomysły.

Ilustracje udostępnione na Twitterze przez Caseya Hudsona - menedżera generalnego BioWare - związane są najprawdopodobniej z oryginalną trylogią. Uwagę zwraca ostatni obrazek z tajemniczą wodną planetą.

Nie jest to jasne, ale grafika najpewniej ukazuje Kahje, czyli rodzinny świat przypominających meduzy hanarów. Glob, którego nie dane nam było zwiedzić w grach, zamieszkany jest przez drelli. Opowiadał o nim dużo Thane, a więc jeden z przedstawicieli tej ostatniej cywilizacji.

Na pozostałych ilustracjach ujrzeć można między innymi Normandię oraz pojazd naziemny Mako w różnych lokacjach - jeden z obrazków prezentuje na przykład gęsty las i istotę budzącą skojarzenia z małpką.

W ramach obchodów Dnia N7 zabrakło jednak ważnych ogłoszeń lub zapowiedzi. Przedstawiciele studia BioWare na Twitterze zachęcili jedynie fanów do dzielenia się oczekiwaniami względem przyszłości Mass Effect.

Ostatnią wydaną częścią serii jest Andromeda z 2017 roku. Gra, która miała stanowić restart serii, została przez fanów i recenzentów uznana za najsłabszą odsłonę. Wytykano nieciekawą fabułę, płytkie dialogi i irytujących bohaterów.

BioWare wielokrotnie jednak zapewniało, że nie porzuca cyklu. Co ciekawe, niedawno EA - właściciel studia - ujawniło, że w planach ma „ekscytujące remastery ulubionych tytułów graczy” i niektórzy podejrzewają, że może chodzić o trylogię Mass Effect.

Następnie: The Outer Worlds komercyjnym sukcesem - gra przekroczyła oczekiwania Take-Two

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami