Dziecko w kapsule na motocyklu - nietypowy mariaż Days Gone i Death Stranding

Połączenie dwóch gier.

Najnowsza aktualizacja Days Gone - oznaczona numerem 1.6 - wprowadziła do gry przedmiot nawiązujący do debiutującego dzisiaj Death Stranding.

Wydana w kwietniu tego roku produkcja otrzymała kapsułę z dzieckiem, czyli jeden z najbardziej charakterystycznych elementów projektu Hideo Kojimy. Pojemnik z noworodkiem jest ozdobą, którą można umieścić na motocyklu głównego bohatera.

To jednak nie wszystko, ponieważ aktualizacja wprowadziła jeszcze inne elementy kosmetyczne nawiązujące do Death Stranding. Pojawiły się więc między innymi specjalne naklejki oraz malowania dla pojazdu.

Gra studia Bend rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez świrusy, czyli tutejszy odpowiednik zombie. Nieodłącznym towarzyszem graczy jest motocykl, który służy do eksplorowania otwartej mapy.

ds_motocykl
Dziecko może towarzyszyć w walce z zombie

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Death Stranding osadzone jest zaś w uniwersum, gdzie USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

Produkcja debiutuje dziś na PS4, a latem 2020 roku pojawi się też na PC.

Następnie: Mod do Red Dead Redemption 2 na PC pozwala latać nad światem gry jako orzeł

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami