Death Stranding - zlecenie 21: broń i części do walki z wynurzonymi, Rzemieślnik

Realizujemy pierwsze dostawy z Węzła Jeziornego.

Czas na pozbycie się najcięższego ładunku, czyli części do walki z wynurzonymi. To zlecenie mogłeś podjąć w Węźle Jeziornym, razem z zadaniami nr 19 i 20. Realizacja dostawy jest możliwa od razu po ukończeniu zlecenia nr 18, lub po sfinalizowaniu dwóch wymienionych.

Kolejność w tym przypadku jest tak naprawdę bez znaczenia, bo efekt finalny jest dokładnie taki sam. Jeśli misje realizujesz w kolejności zgodnej z numeracją (co w grze nie jest zawsze możliwe lub sensowne), podróż od Nestora w górach wprost do Rzemieślnika nie powinien przynieść żadnego zagrożenia.

090

Jeśli zlecenie wykonujesz jednak tuż po wyjściu z Węzła Jeziornego - co również ma praktyczny sens - przede wszystkim oczekuj spotkania z MUŁami, a także konieczności przeprawiania się przez szerokie rzeki (1).

Chociaż w okolicy strumienie nie mają zbyt silnego nurtu, nie zapominaj o podstawowych zasadach przechodzenia przez rzeki.

091

Oprócz tego, okolica ma bardzo pustynno-księżycowy krajobraz, czego efektem są liczne skały wystające z podłoża. Łatwo się o nie potknąć, wywrócić i zniszczyć ładunek. Unikaj zatem sprintu. Po dotarciu do obozu Rzemieślnika (2) skorzystaj z terminalu, aby ukończyć zadanie.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 22: skrzynka na narzędzia dla Rzemieślnika, wyrzutnia bolasów

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 20: dostawa leków na receptę, Nestor

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami